Nyomás alatt

It's Kind of a Funny Story
Videók

2021.12.30 dandelion1983

Szeretem az ilyen hangulatú filmeket, és azt is, amikor a párbeszédeknek van a legnagyobb szerepe, és alig történik valami. Kicsit lehetett volna mélyebb, akkor öt csillagot adtam volna rá.

2015.02.01 Curacao86

Keserédes vígjáték, pozitív nézőpontból happy end-es befejezéssel, az élet másik oldaláról. :)

2015.08.30 Mr. Zero

Nincs még egy ilyen. Legjobb film. Bármikor kiráz a hideg, persze jó értelemben. Ha egy igazán esemény dús filmre vágyik, az ember annak ezt ajánlom. Ha tehetem, újra nézem mivel újra és újra lebilincsel.

2015.04.24 sullerb1022

Ha mérlegre teszem a filmet, akkor ide-oda billen a nyelve. Az amúgy számomra ismeretlen színészek egész kellemeset alakítottak a filmben. Maga a történet volt kicsit...rágós. Nem a téma miatt, mert az nagyon is valóságos, és komoly.

2015.08.06 juliS

A karakterek nagyon jók voltak, amire szükség is volt, mert a sztori nem volt nagy durranás. Annyira vígjátéknak sem volt meggyőző, inkább mondanám drámának. Mondjuk ebből a szempontból meg talán egy kicsit túl negédes volt, nem volt igazán mélysége,... Több

2016.05.13 jazzy

Szerintem ez egy nagyon őszinte mese, ami nem akar semmi korszakalkotót, vagy nagyot mondani az életről, csak el akar mondani egy történetet. Ezt nagyon értékeltem, már csak azért is, mert a rendező és a szereplők is kiváló mesemondóknak bizonyultak, teljesen bele tudtak vonni a történetbe.