Vadócka

Vadócka

Wild Child

Az elkényeztetett 16 éves Poppy Moore egy félresikerült házibuli után, szülői rendelkezésre egy angol bentlakásos iskolába kerül. Családja reméli, hogy az angol szigor majd megneveli a rakoncátlan lányt. Poppy azonban arra gyúr, hogy kirúgják, s így azt reméli,… Több

Rendező: Nick Moore
Író: Lucy Dahl
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier: 2008.08.14.

2021.04.04 Rea387147

Imádtam – és még most is imádom – ezt a filmet, gyerekkorom egyik kedvenc filmje. Nagyon sokatmondó, tanulságos tud lenni, ha az ember keresi benne az üzenetet, emellett még humoros is, valamint a filmzenék is nagyon jók. Mindenkinek tudom ajánlani. :3

2019.07.25 Ms. Akárki

Nagyon jó tinifilm. Tanulságos, humoros és klasszak a zenéi. Az elkényeztetett gazdag kislány jellemfejlődése egy bentlakásos iskolában. Emma Roberts tökéletesen elvitte a hátán a filmet. A barna haj ahogy átalakították a filmben sokkal jobban áll neki.

2017.10.09 Lamboh

Hogy ezt mi a francért néztem meg, arra soha nem fogok rájönni. :') Youtube-on akadtam rá és belekezdtem, aztán egyszer csak arra eszméltem, hogy vége a filmnek. Egyértelműen nem nekem készült.

2015.01.26 agnes

Remek film! Imádom Emma-t és remélem még több remek , hasonló filmje is kijön!

2016.07.28 feketerigous

Valami könnyed filmet kerestem, és ekkor bukkantam rá, erre a filmre. Nagyon tetszett, de néhol kicsit erőltetett volt a film. Ez a film az a tipikus amerikai film, amit ki lehet számítani, és tudjuk, hogy mi fog történni benne. De végül azt kaptam a filmtől, amit vártam.

A film összbevétele 19 780 dollár volt (imdb.com).

A film 20 millió dollárból készült, és közel 22 milliót hozott vissza, bizonyos országokban sikeres volt, másokban pedig nem. Vegyes kritikákat kapott. Szerző: Archívum

A film eredetileg 15-ös karikás lett volna, ám végül 12-es lett, mert több helyen is megvágták és átszinkronizálták. Szerző: Archívum

A statiszták, akik az iskola tanulóit megszemélyesítették, valódi bentlakásos iskolák növendékei voltak. Szerző: Archívum

Natascha Richardsonnak ez volt az utolsó filmje, ugyanis egy síbalesetben elhunyt. Szerző: Archívum