Vadócka (2008)

Wild Child

Rea387147   2021. 04. 04.

Imádtam – és még most is imádom – ezt a filmet, gyerekkorom egyik kedvenc filmje. Nagyon sokatmondó, tanulságos tud lenni, ha az ember keresi benne az üzenetet, emellett még humoros is, valamint a filmzenék is nagyon jók. Mindenkinek tudom ajánlani. :3

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Nagyon jó tinifilm. Tanulságos, humoros és klasszak a zenéi. Az elkényeztetett gazdag kislány jellemfejlődése egy bentlakásos iskolában. Emma Roberts tökéletesen elvitte a hátán a filmet. A barna haj ahogy átalakították a filmben sokkal jobban áll neki.

Lamboh   2017. 10. 09.

Hogy ezt mi a francért néztem meg, arra soha nem fogok rájönni. :') Youtube-on akadtam rá és belekezdtem, aztán egyszer csak arra eszméltem, hogy vége a filmnek. Egyértelműen nem nekem készült.

agnes   2015. 01. 26.

Remek film! Imádom Emma-t és remélem még több remek , hasonló filmje is kijön!

feketerigous   2016. 07. 28.

Valami könnyed filmet kerestem, és ekkor bukkantam rá, erre a filmre. Nagyon tetszett, de néhol kicsit erőltetett volt a film. Ez a film az a tipikus amerikai film, amit ki lehet számítani, és tudjuk, hogy mi fog történni benne. De végül azt kaptam a filmtől, amit vártam.

A film összbevétele 19 780 dollár volt (imdb.com).

A film 20 millió dollárból készült, és közel 22 milliót hozott vissza, bizonyos országokban sikeres volt, másokban pedig nem. Vegyes kritikákat kapott.

(Mavil)

A film eredetileg 15-ös karikás lett volna, ám végül 12-es lett, mert több helyen is megvágták és átszinkronizálták.

(Mavil)

A statiszták, akik az iskola tanulóit megszemélyesítették, valódi bentlakásos iskolák növendékei voltak.

(Mavil)

Natascha Richardsonnak ez volt az utolsó filmje, ugyanis egy síbalesetben elhunyt.

(Mavil)

Bár a filmbeli iskolába elvileg 12-17 éves lányok járnak, a forgatás idején Georgia King már 22, Kimberly Nixon pedig 23 éves volt.