Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Dwayne Adway

Firencz   2015. 10. 05.

Nem mintha Katie Holmes-t ne tartanám csinos nőnek, de ez a szerep teljesen lepergett róla. Nem hiszem, hogy igazán tudott vele azonosulni, máskülönben a film abszolút lapos volt, ami csak próbált humoros és könnyed lenne, de valójában csak egyszerűen érdektelen maradt.

sanyika   2015. 01. 31.

Látszik ebben a filmben is, hogy ha egy gazdag családba születik egy lány, annak egyrészt jó is de rossz is. Mint nála is, hogy nem szeretheti feltétel nélkül azt akit akar, meg vannak kötelezettségei is pl. nem bulizhat úgy, mint egy kamasz lány, mert már megszólják. Jó film, nekem nagyon tetszett.

NEO   2015. 06. 17.

Szerintem nagyon kellemes film volt. Azt persze nem tudom mondani, hogy életem legnagyobb filmélménye, de igazából jó is, hogy a film nem akart több lenni, mint ami. Egyszer nézhető és könnyed, nyomasztóbb napokra más nem is kell.