Fejjel a bajnak

Fejjel a bajnak

First Daughter

Nehéz a kamaszok sorsa. A szülők többnyire szeretnék mindentől megóvni gyereküket. A póráz mindig rövidebb, a pénz mindig kevesebb, a megértés pedig szűkösebb, mint kellene. Sam természetesen ahogy lehet, egyetemre menekül az otthon melege elől. Igaz, ő rosszabb helyzetben van a kortársainál. Nála az otthon ugyanis a Fehér Házat, az apa pedig az Egyesült Államok elnökét jelenti. Szegény lány nem vágyik másra, csak arra, ami járna neki: bulikra, pasikra, szórakozásra. De hogyan lehet úgy élni, ha minden titkos randira tíz testőr kíséri az embert?

Rendező: Forest Whitaker
Premier (HU): 2005.08.11. | Netflix (2023.07.15.)

Dwayne Adway

2018.07.15 NEO

Szerintem nagyon kellemes film volt. Azt persze nem tudom mondani, hogy életem legnagyobb filmélménye, de igazából jó is, hogy a film nem akart több lenni, mint ami. Egyszer nézhető és könnyed, nyomasztóbb napokra más nem is kell.

2015.01.31 sanyika

Látszik ebben a filmben is, hogy ha egy gazdag családba születik egy lány, annak egyrészt jó is de rossz is. Mint nála is, hogy nem szeretheti feltétel nélkül azt akit akar, meg vannak kötelezettségei is pl. nem bulizhat úgy, mint egy kamasz lány, mert már megszólják. Jó film, nekem nagyon tetszett.

2015.10.05 Firencz

Nem mintha Katie Holmes-t ne tartanám csinos nőnek, de ez a szerep teljesen lepergett róla. Nem hiszem, hogy igazán tudott vele azonosulni, máskülönben a film abszolút lapos volt, ami csak próbált humoros és könnyed lenne, de valójában csak egyszerűen érdektelen maradt.