Lesz ez még így se!

As Good as It Gets

2024.04.16 btpro

Újra- és újranézve! Nem igazán a történetet vagy a mondanivaló miatt ragadtam le ennél a mozinál. A karakter az, ami nagyon szórakoztat, imádom! Jack Nicholson, mint hal a vízben, zseniális!

2021.11.05 dandelion1983

Remek film, egyszerre vicces és drámai is, olyan édesbús alkotás. Nagyon igazi, nagyon emberi, nagyon őszinte. Egyedülálló alkotás, ezer éve nem láttam, de meglepődtem, hogy ennyire jó. Csak ajánlani tudom.

2019.03.08 indingo

Egy megrögzött ember is tud változni, ha olyan érzelmek sodrásába kerül amit eddig nem tapasztalt. Jack Nicholson parádézik ebben a szerepben, annyira természetes az undok és utálatos énje, de valahogy pont ezért nehéz elképzelni, hogy bárki is képes beleszeretni.

2015.09.12 rbernadett

Imádom, szeretem, nagyon, nagyon. Annak idején, amikor ez a film ment még élőben néztem az Oscar-díj átadást. Ugyan nem értettem teljesen a bejátszásokat de arra emlékszem, hogy a közönség nagyon szerette őket és arra is emlékszem, hogy melyik jelene... Több

2017.07.10 Deku

Hát ez fergeteges film, nagyon tudtam rajta szakadni és szórakozni. Ezen kívül nem marad el a drámai stílusa a filmnek ami csak még inkább szerethetővé teszi a történetet. Jack Nicholson pedig elmaradhatatlanul hozza a formáját.

2020.02.11 drg0602

Igazi elképesztő alkotás!

Félelmetes jó film, egyik kedvencem! Elképesztő jó színészi alakítások főleg a két főszereplő Jack Nicholson és Helen Hunt alakításáért , de nem csalódtam senkiben, még a mellékszereplők is nagyon jó szerepeltek. És ez mellé nagyon jó a film témája, illetve az egész légkör, ami engem leszegezett a tv elé.

2019.04.22 Ms. Akárki

Nagyon jó romantikus vígjáték. Nemrég a tv-ben futottam bele, és teljesen elvarázsolt a bunkó ember úgymond udvarlása, ahogy a gyereken és a nőn, ezáltal magán akart segíteni, hogy továbbra is a szokásai rabja maradhasson, és a szokásos kis kedvelt pincérnője megmaradjon az életében...

2021.12.27 sptt

Egy rendkívüli vígjáték, sok-sok valóban élvezhető poénnal, a megfelelő egyensúlyt jelentő drámával, egészen fantasztikus színészi játékokkal, jól kidolgozott karakterekkel. Nicholson persze egészen egyedi, de itt még meg kell említeni Helen Hunt elk... Több

2019.04.06 MidoD7

Kiváltképp kedves film lett, szinte tökéletes. Számomra legalábbis igazán maradandó élményt nyújtott. Máskor is elő fogom venni. Jöhetne több ilyen is.

2022.08.09 stewie_griffin_2005

Nagyon jó film, a főszereplők jól ki vannak dolgozva, a színészek jól játsszák őket. Jack Nicholsont bírtam a legjobban. Poénok is vannak benne jók (pl. amikor Melvin elindította a YMCA zenét, halálra röhögtem magam), de a romantikus oldala is jó (am... Több

2017.01.17 Gigi

Ismét egy jó alakítás. Szórakoztató, könnyed történet, bár nem tartozik a kedvenceim közé, de az ismétléseknek hála időnként szembejön velem egy-egy csatornán, és még most is sokszor ott marasztal.

2018.10.06 Csillagpor

Zseniális film. Ma sikerült végre megnéznem. Már nagyon régóta terveztem, mert csak jókat hallottam róla és meg kell mondjam nem csalódtam. Jó kis alapötlet és valahogy reményt is ad az embernek. Ha egy ilyen úgymond elcseszett bunkó és sajátos stílusú csávóka is megtalálja a szerelmet, akkor nincs lehetetlenXD

2015.05.03 Zsceeeka

Az egyik kedvenc vígjátékom, ami nem fiataloknak szól, hanem mondanivalóval is rendelkezik, mégis szórakoztató, és nem Adam Sandler vagy az a másik játszik benne. Régebben valahogy jobbak voltak ezek a filmek, Nicholson-nak nagyon jól áll a szerep.

2018.10.06 thejoker

Egy zseniális alkotás. Nagyon jól szórakoztam rajta, van mondanivalója a filmnek és kellőképpen drámai is és romantikus. Jack Nicholson megérdemelte az Oscar-díjat az alakításáért. Elképesztő színész. Imádom