
Vélemények (4)
Aki volt már Párizsban és akár egy percet eltöltött a Champs Elysées vonalán, annak kitörölhetetlenül megvan ez az épület, mert legalább annyira a városképhez tartozik, mint az Eiffel torony. A film a torony születésének körülményeibe nyújt némi tört... Teljes kritika
Meglepően beszippantott egy film arról, hogy valaki egy épületért ennyire rá tud menni az életére. Nem pörög, inkább lassan építkezik, de közben tök jól átjön az a frusztráció, amikor van egy nagy víziód, és mindenki beleszól. Néha már fájt nézni, me... Több
Nagyon szép film, nagyon elegáns, de nekem kicsit túl hűvös maradt. Értem, mit akart mondani a kompromisszumokról meg az alkotásról, csak érzelmileg nem mindig tudtam kapcsolódni. Viszont a vizuál és az egész korszakhangulat full rendben volt.