Az éjszaka törvénye

Live by Night

2017.02.05 juliS

Impozáns szereposztás, remek történet. Kár, hogy az egész filmet Affleck viszi a vállán, nem igazán adva teret a többi színésznek. Vannak nagyon jó jelenetek és igaznak vélt mozzanatok a filmben, de nagyrészt mesterkélt benne minden szó és gesztus. E... Több

2019.10.09 HitGirl

Nekem vegyesek az érzéseim. Rengeteg jó száll volt a történetben, amiket alig bontakoztatott ki, és ugyan ez elmondható rengeteg karakterről/ színészről. A történet maga jó, a látvány viszont fantasztikus, tökéletesen megidézi a kor hangulatát. A hib... Több

2017.03.27 Szinano

Ben Affleck kiváló ebben a filmben is, mint oly sok másban. Nagyon izgalmas történet, engem teljesen lekötött. Kimondottan örültem neki, hogy nem volt benne több vér, mert féltem, hogy nagyon kegyetlen lesz. Nekem nagyon tetszett.

2017.11.10 Krisz860423

Mást vártam, de pozitívan csalódtam, azt hittem unalmas lesz de jól szórakoztam.

2017.02.03 Turro

Nekem tetszett! Tökéletesen idézte a kor hangulatát, a díszletek és kosztümök nagyon találóak voltak. Rengeteg érdekes száll tette igazán érdekessé a filmet. Természetesen voltak gyenge pontjai a filmnek, de én egy percet sem unatkoztam. Mindenkinek ajánlani tudom.

2019.04.30 Tamás Ganyecz

Alulértékelt

Rossz korban született. Talán ott hibáztak, hogy a régi gengszterfilmek lendületét is átvették. Nem az a mai gyorsan pörgő, villódzó, már-már idegesítő képi világ. Szép lassan építkezik, hagy időt. Ha úgy 15-20 évvel korábban születik, biztos nagyobb sikere lett volna. Egy jó gengszterfilm. Van tartalma, egy kis mondanivalója. Szerintem, aki szereti a hasonló filmeket, annak tetszeni fog. Van benne egy kis Keresztapa, egy kis Volt egyszer egy Amerika, Sebhelyes arcú. Szépen fotografált, jó a díszlet, a ruhák. Kár, hogy így lehúzták. Aki a mai modern szuperhős filmeket kedveli, az lapozzon. :)

2017.01.31 ollókéz

Nekem nagyon tetszett a film, jól szórakoztam rajta. Szerintem jó rendezés és a színészek is ügyesek voltak benne. Szeretem a kosztümös gengszterfilmeket.