Llewyn Davis világa

Inside Llewyn Davis

2021.02.23 László Kakuk

Nem rossz film. Nem is olyan balfék, de mégis kevés. Életiskola, ha valaki kevés ott, ahol van. Majd az élet kipofozza onnan.

2017.03.12 szucszoli

Nem fogott meg ez a film, egyszerűen nincs semmi szórakoztató ereje. Nincs igazán semmi különös ebben a filmben, ami igazán kiemelkedővé tehetné az átlag filmek közül. Szépen énekelnek és zenélnek a szereplők, de én ezt már kevésnek érzem. Ha csak er... Több

2015.08.21 Moria99

Kalandos, igazán izgalmas, ugyanakkor vicces, szórakoztató film, nem csalódtam benne. Talán csak egy-két apróság volt az, ami nem tetszett. Egyébként mindenki rendben van benne, a látvány is nagyon jó.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Egy okosan megrendezett viccesen szomorú filozófiai dráma, amit mindenképpen érdemes megnézni. Kulcsszavak: Muzikális. Melankolikus. Vicces. Cohen fiverék forever!

2015.08.31 nagynesze

A Llewyn Davis világa nagyon meggyőzően mutatja be a 60-as évek Amerikájának zenei szféráját, vizuálisan és zeneileg szinte tökéletes. Egy okosan megrendezett viccesen szomorú filozófiai dráma, amit mindenképpen érdemes megnézni, de csak miután kellő... Több

2016.04.28 Hektor6

Igazi hangulatfilm, nagyon erős, és mély érzelmekkel. Kissé sötét emiatt, nem igazán hatja a remény érzete. De ettől függetlenül egy nagyon jó film, különös élményt ad a megnézése. A zeneszámok is nagyon jók, Oscar Isaac hangja is remekül beleillik a hangulatba. Kötelező darab.

2015.03.24 piaf023

Nagyon elvont egy film. Nekem unalmas volt. A művészfilmet kedvelőknek biztosan tetszeni fog. Mondjuk az alakítások nem voltak rosszak, de nálam ezek nem mentik meg a filmet a teljes unalomtól.

2015.03.26 Sniper

A Cohen testvérek világlátása egyre sötétebb, ami annyira nem tetszik. A Serious Manben még el tudtam viselni, de itt már konkrétan csak nyomasztó, ami nem igazán járul hozzá a művészi hangulathoz, vagy nem tudom, csak rosszul érzem magam tőle.

2016.04.23 juliS

Nem volt rossz film, bár kétségtelenül nem a rendezők legjobbja. Valahogy nagyon nehezemre esett szimpatizálni a főhőssel, de a történet attól még jó volt, és a hatvanas évek hangulatát is nagyon jól meg tudták teremteni.

2015.03.07 horvi21

Szerintem nehéz elsőre vélekedni a filmről, át kell gondolni többször, hogy miről is akar szólni. Szerintem nehezen emészthető hangulatfilm. Szerintem a legerősebb oldala a filmnek a zene. Na azok tényleg szépek és azok adják át igazán a hangulatát.