Ne nézz a tükörbe!

Ne nézz a tükörbe!

Looking Glass

Egy házaspár vesz magának egy sivatagi motelt, ahol hamarosan furcsa és megmagyarázhatatlan eseményeket tapasztalnak...

(dulkap)

Rendező: Tim Hunter
Író: Jerry Rapp
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2017
Robin Tunney

2022.07.09 taba

Megint a vége..

Nicolas Cage nem rossz színész, bár véleményem szerint, nem tudja eldönteni hogy saját maga akciósztár vagy sem. Adott egy realisztikus történet, melyben egy fiatal pár új életet akar kezdeni. Az események hihetően indulnak, a tetőpont is izgalmas, de akkor ott az a befejezés, amikor a békés főhős, hirtelen akciósztárrá alakul és egymaga igazságot tesz. Nem ilyen befejezés illett volna a filmhez.

2019.09.03 indingo

A címet érdekesen sikerült lefordítani. A helyszín kicsit hajaz a Bates Motelre. A története nem valami erős, kicsit sablonos megoldásokkal dolgozik.

2019.09.24 TomÁcs

nekem bejött a film hangulata és a története sem volt olyan rossz. Egy szálon futó story, ami a múlt eseményein alapszik.

2019.09.01 petraszab

Sajnálom, hogy az egykoron jobbnál.jobb filmeke szállító Cage ilyen szerepeket vállal. Nekem nem volt elég kerek a story, a befejezése elég gyenge és a kérdésekre sem kaptunk választ.

(2018. 11. 21.)
A tükrön túl - Looking Glass
"Megtekintés: Ritka ügyetlen krimi, ami a hajnali műsorsávban biztosítja a kényelmes, pihentető alvást." Több
Szóbeszéd
Az idegen