Lopott szavak

The Words

2015.06.02 zsuzsa

Aki még nem látta, feltétlenül pótolja, mert mindenképpen megéri megnézni. Nem valami bonyolult és nem is valami pörgős, de végig fenntartja az érdeklődést. Szerintem a színészekkel sincs gond, a szereposztás is a helyén van. Akár többször is nézhető, jó kikapcsolódást nyújtó film.

2015.05.20 mokanszkit

Nekem nagyon tetszett, mert az alaptörténet hibátlan, végre nem egy elcsépelt sztori. 3 szálon fut a történet, könyv a könyvben, illúzió az illúzióban, eddig teljesen okés, izgalmas alappillérek. A képi világ is szép volt, operatőri munka, vágás, szintén betalált, így egy remek kis film kerekedett a végére.

2015.04.24 sullerb1022

A film egészében remek alkotás. Távol állnak tőlem a romantikus filmek, de egy jól felépített dráma mindig jöhet, nagyon tetszett, hogy a film természetes, mindennapi volt, olyan mintha mi is tényleg ott hallgatnánk a történetet.

2015.10.29 Faarkaas

Összetett film összetett mondanivalóval és tanulsággal. Kissé elvont és művészi de ettől csak érdekesebbé válik a néző számára.Egyedi film érdemes megnézni.

2015.05.19 Sz.N.K.N

A forgatókönyve alapján, ebből egy nagyon jó kis filmet lehetett volna csinálni, de sajnos ez csak közepesre sikeredett. A történet kibontakoztatása vontatott volt, illetve igen csak kiszámítható. A csattanó, ha egyáltalán annak volt szánva, szintén ... Több

2015.02.16 pilla92

Nagyon elgondolkodtató film, azonban sztem Bradley Cooper maradjon csak a vígjátéknál. Zoe Saldana alakítása nagyon jó, a story elgondolkodtató.

2018.11.29 Balhé17

Nekem a film alatt Jeremy Irons áttudta adni a fájdalmát...

2015.02.05 keepingboy86

Bradley Cooper jó volt a Másnaposokban, és most drámai szerepben is remekelt. Jó film volt, mindenképp átlagon felüli.

2015.01.23 Emil444

Nagyon jó kis történet, kellően drámai. A film arra késztet, hogy te saját magad is elmerülj a gondolataidban.

2015.02.16 szabo801120

Kicsit furcsa, hogy történet a történetben és azon belül is a történetben típusú film, de ki lehet bogózni a cselekményt és megéri az egész film, hogy végig nézzék.

2015.02.11 pillacica7

Először a címe fogott meg, kíváncsivá tett. Nagyon tetszett a film természetessége, gondolkozni kell a film közben és ez tetszett.

2015.04.03 picibaba

Fantasztikusan gyönyörű film, csak ajánlani tudom!! :) Bradley Cooper nagyon tehetséges színész, és ismét nagyon jó formát hozott. Nem gondoltam volna a Másnaposokat nézve, hogy idáig viszi.

2015.02.09 dombia94

Nagyon gondolkodtató kis film egy nagy csavarral a történetben, nekem nagyon tetszett!

2019.10.11 bettina50

Nagyon kereknek éreztem a történetet. Rendhagyó,érdekes és végig leköti a figyelmet. BC kicsit lötyög a szerepben,de azért élvezhető. Ajánlom mindenkinek,elgondolkoztató.