Vélemények: Lopott szavak (2012)

Klauka89   2020. 05. 19.

Zseniális

Fáradtan hazajöttem, bekapcsoltam egy filmet. Úgy voltam vele, hogy mindegy mi az, jó lesz Aztán jött ez a film, ami annyira megfogott, hogy kinyílt a szemem, nagyon tetszett. Nekem nem egyszernézős kategória, tanulságos, tragikus, érdekes és nem mindennapi film azt gondolom, ráadásként jó színészekkel. Tudom, hogy nem mindenkinek jön át, de nekem kedvenc lett. :)

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Talán Jeremy Irons a kedvenc színészem, mert szinte kivétel nélkül egyedülálló filmekben mutatkozik és valamilyen szinten ez is köztük van. A többi színész is megállja a helyét a történetben.

Deku   2017. 08. 17.

Elég összetett film lett, kezdve azzal, hogy nagyon kedveltem a főszereplőt. Megható volt maga a történet amit írt és elég izgalmas volt végig követni, hogyan alakul a helyzete.

dailyfilmsan   2019. 02. 04.

Túl mély mondanivalója van és mindezt túl kusza eseménysorozaton keresztül akarja elmesélni a nézőnek. A sok szereplő csak villanásnyi kibontakozás jellemzi nincs egy olyan karakter akit jobban megismerhetünk és ezáltal szimpatizálhatnánk vele. Pedig... több»

hsanya182   2015. 08. 20.

Történet a történetben! Melyiket választod az életet vagy a képzeletet? Te magad vagy a döntés, hibáztathatod magad bármiért, de a múlton hiába emészted magadat. A film befejezését a képzeletünkre bízza, mi is lehet a történet igazsága, lehet nem is ... több»

Edii   2015. 04. 23.

Nagyon jó film, elgondolkodtató, kicsit bonyolult, ez a történet a történetben felépítés, de így van jól. Bradley Cooper pedig nagyszerű, szerintem jól áll neki ez a drámaibb darab is!

diumiu   2017. 09. 09.

Elgondolkodtató film, igazán jó szereposztással. Kifejezetten örültem annak, hogy Bradley Cooper-t láthattam egy drámaibb szerepben. Nagyon jó film, ajánlani tudom mindenkinek!

kevelin   2019. 06. 01.

nekem nagyon tetszett bradley cooper játéka. imádom hogy szinte bármilyen karaktert el tud játszani mindeben hiteles. bár hasonló sztori már született ez mégis amaga nemében egyedi és jó.

vivikejencikelara   2017. 05. 31.

Sokszor nem értettem mi miért történt aztán mikor azt hittem értem rájöttem mégsem vagyok benne biztos. Érdekes film a végét nem lehet ki találni. Egyszer esélyt kell adni neki.

Dracule   2015. 08. 21.

Elég jól átjött a film. A látvány egyedi és igazán jó hatást gyakorolt rám és szerintem még elég sok másik nézőre is. Nagyon élvezhető volt a végéig, ajánlani tudom. Egyszerűen imádtam!

kovi23   2015. 06. 19.

Nagyon tetszett a film természetessége, az, hogy nem meseszerű volt, hanem mintha tényleg mi is ott hallgatnánk a történetet. A zene nagyon eltalált, a képi világ nagyon szép, és Bradley Cooper hihetetlen jó színész. Mind Dennis Quaid, és Zoé Saldan... több»

Manfred   2016. 11. 21.

Érzelmekkel ugyanakkor izgalommal is teli igazi dráma, amiben profi színészek szerepelnek. Az alakításuk profi, meggyőző. Érdemes megnézni !

nikiszalanics   2015. 06. 17.

A Lopott szavak története egyfajta elbeszélő keretből bontakozik ki. Úgy indul, hogy a sikeres író felolvasóestjén találjuk magunkat, ahol épp új könyvéből idéz. Miközben kibontakozik a regény története, maga a regény hőse is eljut egy pontra, amiko... több»

miska1967   2015. 06. 03.

Ez nagyon jó film! Érdekes, hogy mindenki a történet a történetben, ami a történetben struktúrát elemzi a film kapcsán, ami valóban nem újdonság. Nem ez a mondanivalója, hanem hogy az ember az életben folyton hajszol valamit. Ennek a folytonos keres... több»

era93   2015. 06. 02.

Csak imádni tudtam a filmet. Tökéletes drámát alkottak a filmből, tetszett ahogy szép lassan kibontakozott a sztori. Bradley Cooper pedig nagyon jól hozta a formát. Ajánlani tudom a dráma kedvelőknek!

mokanszkit   2015. 05. 20.

Nekem nagyon tetszett, mert az alaptörténet hibátlan, végre nem egy elcsépelt sztori. 3 szálon fut a történet, könyv a könyvben, illúzió az illúzióban, eddig teljesen okés, izgalmas alappillérek. A képi világ is szép volt, operatőri munka, vágás, szintén betalált, így egy remek kis film kerekedett a végére.

zsuzsa   2015. 06. 02.

Aki még nem látta, feltétlenül pótolja, mert mindenképpen megéri megnézni. Nem valami bonyolult és nem is valami pörgős, de végig fenntartja az érdeklődést. Szerintem a színészekkel sincs gond, a szereposztás is a helyén van. Akár többször is nézhető, jó kikapcsolódást nyújtó film.

sullerb1022   2015. 04. 24.

A film egészében remek alkotás. Távol állnak tőlem a romantikus filmek, de egy jól felépített dráma mindig jöhet, nagyon tetszett, hogy a film természetes, mindennapi volt, olyan mintha mi is tényleg ott hallgatnánk a történetet.

Sz.N.K.N   2015. 05. 19.

A forgatókönyve alapján, ebből egy nagyon jó kis filmet lehetett volna csinálni, de sajnos ez csak közepesre sikeredett. A történet kibontakoztatása vontatott volt, illetve igen csak kiszámítható. A csattanó, ha egyáltalán annak volt szánva, szintén ... több»

Faarkaas   2015. 10. 29.

Összetett film összetett mondanivalóval és tanulsággal. Kissé elvont és művészi de ettől csak érdekesebbé válik a néző számára.Egyedi film érdemes megnézni.

pilla92   2015. 02. 16.

Nagyon elgondolkodtató film, azonban sztem Bradley Cooper maradjon csak a vígjátéknál. Zoe Saldana alakítása nagyon jó, a story elgondolkodtató.

keepingboy86   2015. 02. 05.

Bradley Cooper jó volt a Másnaposokban, és most drámai szerepben is remekelt. Jó film volt, mindenképp átlagon felüli.

szabo801120   2015. 02. 16.

Kicsit furcsa, hogy történet a történetben és azon belül is a történetben típusú film, de ki lehet bogózni a cselekményt és megéri az egész film, hogy végig nézzék.

Emil444   2015. 01. 23.

Nagyon jó kis történet, kellően drámai. A film arra késztet, hogy te saját magad is elmerülj a gondolataidban.

Balhé17   2018. 11. 29.

Nekem a film alatt Jeremy Irons áttudta adni a fájdalmát...

pillacica7   2015. 02. 11.

Először a címe fogott meg, kíváncsivá tett. Nagyon tetszett a film természetessége, gondolkozni kell a film közben és ez tetszett.

picibaba   2015. 04. 03.

Fantasztikusan gyönyörű film, csak ajánlani tudom!! :) Bradley Cooper nagyon tehetséges színész, és ismét nagyon jó formát hozott. Nem gondoltam volna a Másnaposokat nézve, hogy idáig viszi.

dombia94   2015. 02. 09.

Nagyon gondolkodtató kis film egy nagy csavarral a történetben, nekem nagyon tetszett!

bettina50   2019. 10. 11.

Nagyon kereknek éreztem a történetet. Rendhagyó,érdekes és végig leköti a figyelmet. BC kicsit lötyög a szerepben,de azért élvezhető. Ajánlom mindenkinek,elgondolkoztató.