Advertisement

James Babson
John Hannah

Klauka89   2020. 05. 19.

Zseniális

Fáradtan hazajöttem, bekapcsoltam egy filmet. Úgy voltam vele, hogy mindegy mi az, jó lesz Aztán jött ez a film, ami annyira megfogott, hogy kinyílt a szemem, nagyon tetszett. Nekem nem egyszernézős kategória, tanulságos, tragikus, érdekes és nem mindennapi film azt gondolom, ráadásként jó színészekkel. Tudom, hogy nem mindenkinek jön át, de nekem kedvenc lett. :)

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Talán Jeremy Irons a kedvenc színészem, mert szinte kivétel nélkül egyedülálló filmekben mutatkozik és valamilyen szinten ez is köztük van. A többi színész is megállja a helyét a történetben.

Deku   2017. 08. 17.

Elég összetett film lett, kezdve azzal, hogy nagyon kedveltem a főszereplőt. Megható volt maga a történet amit írt és elég izgalmas volt végig követni, hogyan alakul a helyzete.

dailyfilmsan   2019. 02. 04.

Túl mély mondanivalója van és mindezt túl kusza eseménysorozaton keresztül akarja elmesélni a nézőnek. A sok szereplő csak villanásnyi kibontakozás jellemzi nincs egy olyan karakter akit jobban megismerhetünk és ezáltal szimpatizálhatnánk vele. Pedig... több»

hsanya182   2015. 08. 20.

Történet a történetben! Melyiket választod az életet vagy a képzeletet? Te magad vagy a döntés, hibáztathatod magad bármiért, de a múlton hiába emészted magadat. A film befejezését a képzeletünkre bízza, mi is lehet a történet igazsága, lehet nem is ... több»

diumiu   2017. 09. 09.

Elgondolkodtató film, igazán jó szereposztással. Kifejezetten örültem annak, hogy Bradley Cooper-t láthattam egy drámaibb szerepben. Nagyon jó film, ajánlani tudom mindenkinek!

kevelin   2019. 06. 01.

nekem nagyon tetszett bradley cooper játéka. imádom hogy szinte bármilyen karaktert el tud játszani mindeben hiteles. bár hasonló sztori már született ez mégis amaga nemében egyedi és jó.