Macskarisztokraták

The AristoCats

2019.03.09 Vágottszemű

Eléggé fura a története, nekem nem tetszett nagyon. De azért még megéri megnézni egyszer. A grafikája ahogy elvárható nem a legjobb de attól még nézhető.

2018.07.07 oneminute

Egy újabb Disney mese, ami csak jó lehet. Kicsiknek is ajánkhat aranyos történet cicákkal a főszerepben.

2018.02.03 zsani

Ez a mese egy hatalmas alkotás, nekem a legjobb Disney-klasszikusok közt van a mai napig. Csak ajánlani tudom. Megfelelő értékrendet közvetít a gyerekeknek.

2016.05.21 Vadgazda

Nekem egyik kedvencem volt gyerekként érdemes megtekinteni családosan. Régi Disney élmény és nem a mai lebutított verzió. A megrajzolása is nagyszerű, nem az a mai gagyi animált amiben már akkorák a szemek, hogy elég lenne azokat bennehagyni a filmekben. Ajánlott mindenkinek!

2015.06.05 Mr. Z

Gyerekkorban nagyon jó mese volt. Elég régi mese, én is csak meglepődtem most, hogy megláttam az évszámot. Semmi extrára nem kell számolni így rajzolás terén viszont akkoriban azért elég jól nézett ki.

2016.07.29 Homer

Nagyon egyedi mese. Főleg mivel a macskák, bármilyen fajtájúról is van szó, a kedvenc állataim. Jó volt végre disney mesehősként is látni őket. Nagyon szépek a zeneszámok a mesében és ez is egy olyan plusszt ad amitől olyan jó szórakozást nyújt.

2016.08.22 Macika

Ez a mese is a kedvelt meséim közé tartozott. A története is szórakoztató, fantáziadús és a szereplőpk karakteresek, magával ragadóak. Ma is megállja a helyét ez a mese.