Macskarisztokraták

The AristoCats

2020.03.22 Timon

Azon kevés régi Disney mese,amely megvan nekünk VHS-en.Először könyvben olvastam el a történet egy viszonylag rövidített változatát,majd megnéztem anno,és ma is körülbelül úgy megmaradt bennem.Az aranyos macskák,a helyszínek megalkotása,az éneklések,és a szinkronhangok imádnivalóak. 10/10

2019.05.14 indingo

Imádtam ezt a mesét. Amúgy is macskamániás vagyok, úgyhogy nálam betalált. Helyes a története, a mondanivalója. A kis vörös cica volt a kedvencem.

2017.02.04 ArpiHajdu és Réci

Hát nem is értem, hogy hogy fordulhatott elő, hogy én ezt a mesét még nem láttam eddig. Vannak benne macskák (nem is kevés) és Párizsban játszódik a történet, ennél több nekem nem is nagyon kell. Többszörös macskatulajdonos révén kissé elfogult vagyo... Több

2019.05.08 Thibo84

Egy aranyos és humoros rajzfilm, kivált képen a kóbor macska bandát csípem benne a legjobban.

2017.08.30 Deku

Bőven azt mondhatom erre a filmre, hogy remekül egyben van. Leginkább azért kedveltem mert elég jó egy szimpla szórakozáshoz, egy nagyon laza filmezésre. Nekem ez a lazaság itt bejött.

2019.05.18 Ms. Akárki

Gyönyörű tipikus szerelmes disney mese. Imádom a macskákat már gyerekkorom óta, úgyhogy ez a mese kifejezetten közel áll a szívemhez. Gyönyörű történet, egyedi kis édes karakterek és gyönyörű betétdalok. Mindenképpen érdemes legalább egyszer megnézni.

2016.08.06 babsy88

Nagyon szeretem ezt a filmet, nagyon aranyosak a kiscicák, végig izgalmas, vicces, még a dalocskák is jók benne.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2019.10.15 TomÁcs

A dalok verhetetlenek. A mese nagyon kedvelhető, nem erőszakos, szépek a karakterek.

2018.03.19 hackerjulcsi

Annak ellenére, hogy nekem gyerekként is túlságosan szelíd és egyszerű mesefilm volt, mégis ajánlom és jó véleménnyel vagyok róla. Fontos, hogy ilyen szép mesefilmek is készüljenek.

2018.10.21 Csillagpor

Klasszikus és gyönyörű rajzolású Disney mese. Emlékszem ezt még nagyon kicsikét a szomszéd lánynál láttam mert nekik már volt magnójuk a jó öreg vhs-el. Durva hogy a mai gyerekek sokszor azt se tudják mi az a vhsXD A zenéket imádom belőle főleg a mai napig.

2015.09.24 Zsceeeka

Az egyik kedvenc mesefilmem gyerekkoromból, amit felnőtt fejjel is élvezet megnézni. A dalok nagyon hangulatosak és szép a történet is. A szinkronhangok is jók. :)

2018.03.24 NFG

Nekem nagyon tetszik az, ahogy meg van rajzolva! Örülök neki, hogy a nagy sikere ellenére sem dolgozták fel semmilyen téren! A történetben nincs nagy extra, de aranyos!

2016.02.14 doroffee

Ez volt a kedvenc rajzfilmem kisgyerek koromban, rongyosra néztem a kazettát. Mind a mai napig imádom egyébként. Csúcsak benne a poénok, remekek a karakterek, élvezetesek a dalok és a párbeszédek.

2015.09.29 Loborg

Nagyon furcsa , hogy 1970 - ben készült , hiszen gyermekkoromban úgy hittem , hogy akkor volt új mese a 90-es években. Nem látszik meg rajta a kor. Nagyon szeretem.