Kitúr-lak

Kitúr-lak

Madhouse
Videók

Mar tőzsdeügynökként dolgozik. Új házat vásárolnak feleségével, s boldogan élvezik az új otthon szépségét és kényelmét, mely minden megtakarításukat felemésztette, amikor egy nap váratlan látogató érkezik...

(erare)

Premier (HU): 1992.06.26.

2016.02.06 rbernadett

Ez egy nagyon szerethető vígjáték még abból az időből, amikor a vígjátékokat anélkül végig lehetett nézni, hogy hányingert kaptam volna a poénoktól. Könnyed, szórakoztató és vicces. Egy kis délutáni kikapcsolódásnak mindenképp jó.

Felkérték John Larroquette-t erre a filmre, miközben a Night Court hatodik évadjában dolgozott, de neki nem igen volt szabadideje. A film késése miatt ismét megkeresték őt, mialatt a Night Court hetedik évadját forgatták. Ezúttal a show és a film gyártói olyan ütemtervet dolgoztak ki, amely lehetővé tette volna, hogy Larroquette mindkét projekten egyszerre dolgozzon. Hétfőtől csütörtökig napközben a sorozaton, éjjel a filmen dolgozott. Amint péntek estére elkészült a sorozat egy újabb epizódja, elment, hogy egész hétvégén a filmen dolgozzon.Szerző: Thibo84

Kristie Alley, Robert Ginty és Rob Camilletti szerepeltek az Örömkölyökben (1989).Szerző: Thibo84

John Larroquette és John Diehl egyaránt szerepel a Bombázók a seregnek (1981) című filmben.Szerző: Thibo84

Dennis Miller színészi debütálása.Szerző: Thibo84