Monica Bellucci

Maléna szépsége és érzékisége felkavarja az állóvizet az unalmas szicíliai városkában, melynek lakói már megszokták, hogy náluk gyakorlatilag semmi érdekes nem történik. A titokzatos nő azonban megbabonázza a férfiakat, irigységre gyújtja az asszonyok szívét, fiatal fiúk fantáziálásának… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Olaszország
Premier (HU): 2001.03.22. | Netflix (2021.06.22.)

2023.08.27 Ergit

Vannak, akik a szépet, a kedvest, ha van alkalmuk rá, földbe döngölik, szétszaggatják, mert rosszul lesznek attól, hogy ők nem szépek, nem képesek (már) a kedvességre! Pedig csak utánozni kellene a szépet, a kedvest!

2017.08.27 ArpiHajdu és Réci

Szenzációs, maradandó alkotás

A Maléna egy mérhetetlenül összetett alkotás, amelyet bármely oldaláról vizsgálunk, mindenképpen maradandót alkotott a filmvilágban. Nem véletlenül hivatkoznak rá olyan sűrűn, az idő múlásával pedig csak egyre inkább felemelkedik a klasszikusok soráb... Teljes kritika

Szép film egy gyönyörű nőről, aki egy egész kisváros erotikus álmainak főhőse. Megható és kedves történet a szép Szicíliából, egy kamaszfiú rajongásáról és annak tárgyáról, személyéről. Ajánlott film.

2018.01.14 Yosihiro

Én úgy éreztem nem Malénáról szól a film. A fő cselekmény elrejtve a sex. A végén megrázó ahogy elbánnak Malénával ez nem illett bele a filmbe. Összességében közepére értékelem.

2017.10.23 Deku

Ez tényleg remek lett, színészileg is és mindenféle téren nagyot alkottak a rendezők. Igazán jó film lett ez. Itt nem tudnék negatívot említeni mert az egész film úgy volt rendben ahogy kitalálták.

A bordélyjelenet vágatlan változatában az örömlány Renato fölé kerül, miután az levetkőzik, aztán csókolgatni és nyalogatni kezdi a jobb mellbimbóját, majd végigcsókolja a felsőtestén, végül orális kielégítést végez rajta, amivel a jelenet véget is ér.Szerző: Thibo84

A film forgatása után Monica Bellucci Persephone szerepét kapta a Mátrix: Újratöltve (2003) és a Mátrix: Forradalmak (2003) című filmekben, a Mátrix (1999) című kasszasiker folytatásaiban.Szerző: Thibo84

A vágatlan olasz verzió 108 perces, ám erősen cenzúrázott olyan országokban, mint az Egyesült Államok és az Egyesült Királyság, ahol 92-re csökkentették. A rendező elmondta, hogy háromszor kellett megvágnia, mire végül R (17 év alatti gyermekek csak nagykorú felügyelete mellett tekintheti meg) minősítést kapott erre a filmre.Szerző: Thibo84

Monica Belluccinak meg kellett tanulnia szicíliaiul a szerephez, ez a dialektus érezhetően különbözik anyanyelvétől.Szerző: Thibo84