Manta, Manta: Padlógáz

Manta, Manta: Padlógáz

Manta Manta - Zwoter Teil

30 évvel a Manta, Manta után a Manta-rajongók, Bertie (Til Schweiger), Uschi (Tina Ruland) és Klausi (Michael Kessler) visszatérnek. Bertie és Uschi már elváltak, de fiuk, Daniel (Tim Oliver Schultz) apja nyomdokaiba akar lépni, és szintén autóversenyző akar lenni. Bertie viszont befejezte… Több

Rendező: Til Schweiger
Ország: Németország
Premier (HU): 2023.08.31. | Telekom TVGO (2023.11.23.)
Forgalmazó: Vertigo

Manta, Manta  (1991)

2023.09.17 János Metz

Idétlen és nosztalgikus.

2023.09.01 julisX

Én igazán nem akarom lehúzni ezt a filmet, de egyszerűen senki se számítson túl sok jóra. Bár az első részt biztosan körülöleli valamiféle kultusz, de ez a folytatás a nyomába sem ér.

2023.08.31 Nik

Til Schweiger neve kétségtelenül garanciát kellett volna, hogy nyújtson arra, hogy legalább egy jó alakítást kapunk, de sajnos még az sem. Ez a film úgy, ahogy van értéktelen és unalmas. Nagyon nem éri meg a pénzét.

A film 2 259 715 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 1 225 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Manta, Manta nemzetközi sztárrá emelte TIll Schweiger színész, így a későbbiekben olyan produkciókban szerepelt, mint a Becstelen brygantik, az Artúr király és az Atomszőke.Szerző: csd

Az 1991-ben megjelent Manta, Manta hatalmas sikernek örvendett, a film Magyarországon is kultikusnak számít.Szerző: csd