Mary Poppins visszatér

Mary Poppins Returns

2021.05.08 Máki

Közepes. Aki szerette a másik Mary Poppins filmet, az ezt is bírni fogja nagy valószínűséggel. Szerintem nem Emily Blunt legrosszabb filmje. Jó, de nyilván ez nem a felnőtt korosztálynak lett készítve.

2020.01.02 Artemisia

Egy régi klasszikus új csomagolásban

Csodálatos volt új csomagolásban látni a Mary Poppins-t. Gyerekkorunk kedvenc filmje színesebb, látványosabb, modernebb köntösbe öltöztetve. Újra előkerülnek a jellegzetes elemek: a Cseresznyefa utca a Banks család új generációjával; az esernyőn épp ... Teljes kritika

2019.02.07 ArpiHajdu és Réci

Ez a lufi is úgy szállt el, mint Mary Poppins a film végén!

50 év ide vagy oda, az eredeti Mary Poppins film fénye még mindig nem kopott meg, technikai értelemben számos újdonságot, varázslatot, komoly mondanivalót, remek színészeket és dalokat köszönhetünk neki. Igazi klasszikus értelemben vett „hűha” élmény... Teljes kritika

2019.05.01 Thibo84

Aranyos film, jól meg koreografált táncjelenetekkel, nosztalgikus élményt nyújtott. A történet mozgalmas, nem lehet unatkozni alatta, de nekem túl giccses és nyálas volt.

2019.07.25 Ms. Akárki

Ahhoz képest, hogy megint egy régi film feldolgozásáról van szó egész jól kikapcsolt. Kellemes tündérmese egy kicsit frissített történettel. Emily Blunt-ot kifejezetten szerettem, úgyhogy mindenképpen érdemes főleg a zene miatt megnézni. Gyerekeknek kitűnő választás.

2019.02.06 kevelin

meglepetés musical

Sejthettem volna hogy ez is zenés musical film lesz mint a szépség és a szörnyeteg legújabb verziója (bár mindekttő meglepetésként ért) ngyon szeretem emily bluntot. a többi színész számomra nem volt olyan ismert leszámítva még julie walters-t. a történet kedves, nagyon szeretem Londont ugyhogy örültem hogy ebben a városban játszdott. a lámpaoszlopos táncolós rész pedig kifejezetten jóra sikeredett. aki bírja a musicaleket azoknak bátran ajánlom

2020.08.30 sammy88

Abszolút hibátlan.. vagyok bizony (azért nem éppen)

Nagyon örültem, hogy lesz ez a film, nagyon szeretem a Madách színház Mary Poppinsát és reméltem, hogy a Lány a vonatról ezt nem füstöli el.... és szerencsére nem. Nagyon ügyesen hozta a karaktert, látványban is odarakták magukat. A történet hagy némi kivetnivalót itt ott, de azért megállja a helyét.

2019.01.12 tooker

nagyon tetszett a Mary Poppins legújabb feldolgozása, bár voltak előtte kételyeim. Emily Blunt nagyon jól alakít, Meryl Streep és Colin Firth pedig nagy kedvenceim.

2018.12.13 Sniper

Hát, gyerekek szerintem igazán fergeteges az egész film. Igaz, hogy nem hozza vissza az előző rész eredeti hangulatát, de ez nem is baj. Sem elvárás nem kell, hogy legyen, meg hát a filmes konvenciók is megváltoztak Egyszóval mindenkinek csakis ajánlani tudom.

2019.05.11 alkonyfeny

Minden filmnek jó a második része! Oh wait!

A musical és Mary Poppins kedvelői nem fognak csalódni, mert visszaköszönnek az eredetiben is látott személyek, képzeletbeli lények (pl. pingvinek), sőt az ember már szinte keresi / várja is őket. Nyilván, ez nem egy dráma és a mondanivaló is pozitív. Az alakítások jók, nem csalódhatunk, de valami hiányzik és laikusként remélem, hogy nem egy trilógiában látják a megoldást a Disney-nél. :)

2018.12.15 petera050

A Disney egy nagyon szerethető filmmel állt elő, Emily Blunt pedig talán tényleg erre a szerepre született. Mi remekül éreztük magunkat, hirtelen nem is tudnék jobbat ajánlani egy jó kis karácsonyi mozizáshoz a Mary Poppins visszatérnél. Ne az év fi... Több

2019.01.19 Szhandee

Számomra kevés volt ez a film. Blunt alakítása remek, de ez nekem kevés ahhoz, hogy a filmet is ezzel a jelzővel tudjam illetni. Gyerekeknek ajánlom, neki még lehet varázslatos.

2019.02.16 MaryPoppins

Szánalmas, hogy Hoollywood az egykori remekműveken élősködik ahelyett, hogy valami újat és maradandót alkotna. Arról nem beszélve, hogy a legtöbb feldoldozás vagy "folytatás" csak szégyent hoz, szinte karikatúrája csupán az eredetinek. Tűzre való. Arra jó, hogy az ember elcsámcsogja rá mozis a popcornját másra nem méltó.

2018.12.20 ruman666

Féltem, hogy nem igazán fog engem ez a film megragadni, hiszen oka van annak, hogy régen a Mary Poppins miért is lett akkora világszám. Egyszerűen sikerült alaposan megfelelnie egy korszak elvárásainak, és ma már nem tartottam valószínűnek, hogy ugya... Több