Merry Friggin' Christmas
Lauren Graham

Az A Merry Friggin' Christmas című filmben Boyd Mitchler és családja ezúttal nem otthon töltik a Karácsonyt. Az utolsó pillanatban a családfő rádöbben, hogy fia karácsonyi ajándéka otthon maradt. Mivel ajándék nélkül nem teljes az ünnep, ezért a férfi gyermekével… Több

Premier (HU): 2015.12.18.

2019.08.16 romcul

Ennél felejthetőbb filmet nem láttam idén. Legalább lenne iszonyúan rossz, hogy megjegyezzem. Ettől függetlenül ez még egy celluloidszemét, amit senkinek sem tudok ajánlani.

2014.12.23 tamas84

Nagy elpazarlása ez Williams tehetségének. Rossz film, nagyon.

2018.11.07 19kiko19

Buta forgatókönyv, fárasztó történet és humornak se híre, se hamva. Hát ezért igazán kár filmet készíteni.

2017.08.17 mamiéstöti2

Karácsony hangulatcsinálónak is tudnék kapásból vagy tíz filmet, de ezen felül is elég borzasztó volt. Unalmas az elejétől a végéig. Nem érdemes megnézni.

2018.01.20 Berto49

Karácsonyi előkészület gyanánt megnéztem, de egy átlagon aluli klisés amcsi baromság. Az azóta elhunyt Robin Williams is játszik benne, de minek?! A filmet agyatlan poénok jellemzik, tipikus családi filmes beütéssel. Kár volt a rászánt időért. Legalább egy valódi poén (igazán minimális elvárás!?) lett volna benne, de nem!