Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Kellemetlen karácsonyi ünnepeket

Berto49   2018. 01. 20.

Karácsonyi előkészület gyanánt megnéztem, de egy átlagon aluli klisés amcsi baromság. Az azóta elhunyt Robin Williams is játszik benne, de minek?! A filmet agyatlan poénok jellemzik, tipikus családi filmes beütéssel. Kár volt a rászánt időért. Legalább egy valódi poén (igazán minimális elvárás!?) lett volna benne, de nem!

romcul   2015. 08. 16.

Ennél felejthetőbb filmet nem láttam idén. Legalább lenne iszonyúan rossz, hogy megjegyezzem. Ettől függetlenül ez még egy celluloidszemét, amit senkinek sem tudok ajánlani.

tamas84   2014. 12. 23.

Nagy elpazarlása ez Williams tehetségének. Rossz film, nagyon.

19kiko19   2014. 11. 07.

Buta forgatókönyv, fárasztó történet és humornak se híre, se hamva. Hát ezért igazán kár filmet készíteni.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Karácsony hangulatcsinálónak is tudnék kapásból vagy tíz filmet, de ezen felül is elég borzasztó volt. Unalmas az elejétől a végéig. Nem érdemes megnézni.