Angyalok gyilkosa

Mindcage

2023.12.10 Anikó404234

Mikor készült ez? Tisztára A bárányok hallgatnak koppintása, néhol még a zene is egyezik.

2023.01.31 Eastern79

a nap véleménye

Rosszul sikerült nyomozás

Tipikus „kiégett, ballonkabátos, kávévedelő szuperzsaru nyomoz a sorozatgyilkos után, aki megölte a társát, és kap egy új társat, akivel nem kedvelik egymást, de a végére igen, és lesz egy közhelyes csavar is” sztori borzalmas alakításokkal. Nem is értem, Malkovich hogy adhatta ehhez a nevét. Nézhetetlen.

2023.01.23 Zsuzsanna395645

Unalom a köbön

Hol bukott el ez a film? A forgatókönyvön és a sztorin. Unalmas, sablonos, és a főszereplők játéka rémes, kivéve természetesen Malkovichot. A többiek? Martin Lawrence? Ez valami vicc?

2023.04.29 aliasteáscsésze Nézhetetlen

Nagy rakás

Szánalmas plágium. Azon kívül, hogy már a forgatókönyv kihozza az emberből a dühöt, még rátesz egy lapáttal a női főszereplő idegesítő ripacskodása.

2023.01.27 justynaw

"Elég jó" paródiája a Hetediknek, főként ha azt nézem, hogy Martin Lawrence-t egy komoly szerepbe ültették. Sajnálom, de ezt a filmet én nem tudtam komolyan venni, de még így is némi jószándékkal adtam rá három csillagot.

2023.01.19 stif

Becsapva érzem magam...ennyire klisés filmét már nagyon rég láttam, nekem pedig még a párbeszédek is eléggé unalmasak voltak.

2023.02.01 Wild-W

A film készítői még plagizálni sem tudnak rendesen. Egy szánalmas kísérlet A bárányok hallgatnak másolására, a Hetedik és más filmek elemeivel, ráadásul mindezt nagyon ócska módn. Én teljesen ki vagyok akadva ettől a filmtől.

Víkend
Széttört élet
Hol nézheted: Telekom TVGO
Hűséges barátnők

2023.01.20 Haj

Nem tagadom, hogy John Malkovich miatt nagoyn vártam ezt a filmet, és bár az ő alakítása szerintem kifogástalan, mint mindig, ez a film egyszerűen rém unalmas és sablonot. Teljesen kiszámíthatónak éreztem a szorit.

2023.01.24 Z

Közepes, de szórakoztató thriller, amely meglehetősen szemtelenül és ügyetlenül nyúl le nevesebb előképeket. A főszereplő hölgy elég menő, de Malkovich gyakorlatilag robotpilótán játssza a főgonoszt, Martin Lawrence pedig nem tud komoly karaktereket ... Több

2023.02.03 Caravaggio1978

Igazándiból, aki kicsit nagyobb ínyenc és ismeri a rendezőt, az nem is fog semmit várni ettől a mozitól, mert csak B- és C-kategóriás mozik kerültek ki a keze alól. Ördögűző, Hetedik vagy A bárányok hallgatnak? Talán ezekből próbáltak valamit összegy... Több