
Vélemények (29)
A mostani filmes felhozatalok között szerintem bőven elfér, és még nézhető is. Vannak jó pillanatai, és vannak rosszak. Szerintem itt is a fiatalabb színészeken bukik el a dolog. Momoat nem csíptem, de ez a karakter marha jól állt neki. Egy estés moz... Több
Néhány jelenet nem volt vészes, elnézegette az ember... Viszont úgy érzem, hogy nagyon-nagyon túl lett tolva, és nem ezt érdemelte a játék. A poénok is gyatrák voltak, nem is érdemli meg a vicces jelzőt a film. A képi megjelenítés viszont nekem tetsz... Több
Gyerekeknek jó, de amúgy szerintem, legalábbis nekem, nem tetszett a fiatal színészek játéka, a ruházat sem, az sem, hogy túl volt játszva CGI-jal, és legfőképpen az a sok éneklés sem. Szóval több rosszat tudok felsorolni a filmben, mint jót, ezért csak 2 csillag.
Nem voltak nagy elvárásaim a filmmel kapcsolatban. De elkezdtem nézni, és jó film. Végignevettem az egész filmet. Jason Momoa és Jack Black hozzák a maguk stílusát, ami kell is a filmnek. :) De amúgy egy alaptörténet. De jó!
Amilyen bugyuta előzetese volt, olyan szinten kellemes csalódás a film. A színészeknek jól állt a szerep. A történet kőegyszerű, és a végére még némi mondanivalója is lett. Tökéletes családi szórakozás.
Ez a film nem lett tökéletes, beismerem. Tény, hogy nagyon lassú film, ami sok embernek bosszantó lehet. A története átlagos, a szereplők hozták, amit kell. A film látványvilága jó, az üzenet, amit ad, átjön, és szerintem nem kell ennek több folytatás. 10/8, ajánlani tudom.
Hasonló filmek
Ekkora baromságot még életemben nem láttam. A 6 éves unokaöcsém odáig van a Minecraftért, mondom megnézem már, képben legyek, mit kell játszanom a gyerekkel. De ez... lehet, túl öreg vagyok, de inkább maradok a Pókembernél, az legalább jó. Ennek semmi értelme. Óriási csalódás.
Hatalmasat futott a film, de véleményem szerint leginkább Jack Black és Momoa miatt. A gyerekek körében már a Minecraft szó is menő, így nem volt kérdés, hogy körükben nagyon népszerű. Van benne néhány jó poén, egyszer megnézhető film. Olyan érzésem ... Több
Nekem nagyon tetszett. Tudtam, hogyan álljak a filmhez, nem voltak nagy elvárásaim. Egy könnyen emészthető vígjátékot vártam, és azt is kaptam. Régen sokat játszottam ezzel a játékkal, úgy 10 évvel ezelőtt, így nem volt teljesen idegen, hogy mikor mi... Több
Ez a film rossz, végig az volt az érzésem, hogy valami hiányzik belőle – talán pont az, amiért az emberek annyira szeretik a játékot: a szabadság, a felfedezés öröme. Minden szépen meg van csinálva, a látvány korrekt, a világ ismerős, de valahogy túl... Több
Alapvetően szórakoztató, de szerintem semmit nem hagy ki az, aki egyszerűen csak nem ül be rá. Szépen a vizuáls, de ennél több jót sajna nem tudok elmondani róla.