Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A hercegnő és a hét törpe (2019)

Red Shoes and the Seven Dwarfs

andras411   2020. 09. 18.

Csak néztem, amikor megláttam, hogy Dél-koreai animációs film zsúfolva van hollywoodi sztárokkal, de most, hogy megnéztem, értem miért vállalták. Teljesen megállja a helyét a nemzetközi piacon, humoros, szórakoztató, látványos. Ha a Shrek bejött, akkor ez a film is könnyen a szívedbe fogja magát lopni, ezt ígérhetem.

sipekimate   2020. 05. 15.

Családi programnak ideális kis mese, amit talán nem fogunk emlegetni jövőre, vagy az után, de amit várhatunk tőle, azt maradéktalanul hozza: kikapcsolódást a fiatalabb és az idősebb generáció számára is.

Ronin   2017. 03. 08.

Az elején nem igazán győzött meg, nem értettem, hova akar kifutni és elég bugyutának tűnt, de aztán szépen megtalálta a maga hangját és a tempóját, a végeredmény pedig egy kellemes, közepes élményt nyújtó animációs film lett.

A film összbevétele 9 374 570 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 965 880 forintot termelt. A hazai mozik összesen 965 880 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A hármasikrek nevei: Pino, Noki és Kio, ami egyértelmű utalás a Pinokkióra.

A film marketing kampányát számos helyről érte kritika, amiért az viccet csinált a kövérségből. A filmet gyártó cég hivatalos közleményben kért elnézést.

A film történetét Grimm klasszikus meséje és egy dán tündérmese inspirálta.