Monos

Monos

2019.11.01 spyro74

Érezhető, hogy a készítők mindent beleadtak a filmbe, de ettől függetlenül sajnos nagyobb a füstje, mint a lángja. Kicsit sötét hangulatú, de sajnos túlságosan is kiszámítható a sztori. E tekintetben nincs is olyan klisé, amit ne sütöttek volna el.

2019.03.29 spikeZ

Lélegzetelállító film a túlélésért folytatott harcról. Nagyon erős karakterek, gyönyörű vizualitás, témához illő zene, érdekes történet jellemzi. A lassan kibontakozó, feszültséggel teli cselekmény és a karakterpszichológia, amit láthatunk, mindenképp maradandó filmélményt biztosít.

2019.10.14 pi

Ennek a filmnek nem én vagyok a célközönsége, de az is lehet, hogy csak nem értem a művészetet. Borzasztó lassan bontakozik ki a cselekmény, bár utána azért kap némi lendületet, de továbbra is rengeteg olyan részlet volt benne, amit nem értettem. Va... Több

2019.10.31 doktorfaust

Egy szuperkorrekt alkotás, de sajnos ennél nem több. Az a fajta thrillel, amit csak egyszer akarsz megnézni, és ezzel úgy kb. be is telsz. Voltak fenntartásaim az alakításokkal kapcsolatban, szerintem egy kicsit túlságosan is teátrálisra sikeredtek.