Monster Trucks - Verdaszörnyek

Monster Trucks

A film költségvetése 125 millió dollár volt és jelenleg 64 millió bevételnél tart világszerte.Szerző: Bob

A film forgatásának kezdete és premierje között közel három év telt el. Szerző: hp

A filmhez összesen öt darab zöld 1950-es évekbeli Dodge autót építettek. Szerző: hp

A filmet Kamloopsban, British Columbiában forgatták.Szerző: hp

A filmben látható rendszámtáblák alapján a Monster Trucks cselekménye Észak-Dakotában játszódik. Szerző: hp

A Paramount már a film bemutatása előtt 115 milliós bukást könyvelt el a Monster Trucks számlájára. Szerző: hp

A filmet 3119 vásznon mutatták be az Egyesült Államokban, és gigászi költségvetése ellenére mindössze 11 millió dollárt termelt az első hétvégén. Szerző: hp

A Monster Trucks költségvetése 125 millió dollár volt úgy, hogy ez az összeg még nem tartalmazza a marketingköltségeket. Szerző: hp

A filmet meglehetősen negatívan fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes-on jelenleg mindössze 32 százalékon áll 81 szemlézett írást követően (2017. március). Szerző: hp

A film premierjét többször is módosították. Az eredeti tervek szerint 2015 május 29-én mutatták volna be a filmet, de ezt később december 25-re tolták, majd 2016 március 18-ra, végül 2017 január 13-ra.Szerző: ps

A filmet Kanadában forgatták.Szerző: dulkap

Chris Wedge első élő-szereplős rendezése.Szerző: dulkap