Monster Trucks - Verdaszörnyek

Frank Whaley
Danny Glover
Rob Lowe
Chris Wedge

Tripp, a középiskolás fiú nem érzi otthon magát diáktársai körében, ezért más kiutat talál a kisvárosi egyhangúságbúl és szürkeségből: autóroncsokból épít egy óriási monster truck-ot. Amikor egy baleset történik egy elhagyatott olajkútnál, s egy különös, ám villámgyors mozgású lény tűnik… Több

Rendező: Chris Wedge
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2017.01.13.

2023.01.05 JRD

Jó szórakozás, ha ki akarsz kapcsolódni. A főszereplő szörnyünk pedig imádnivaló. Van benne humor, akció, minden, ami kell egy habkönnyű kikapcshoz. Nem egy filmtörténeti drágakő, még csak nem is hamis igazgyöngy. Egyszerűen egy szórakoztató film. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2018.01.19 Shelby07

Megnéztem, mert jónak tűnt, aranyos kis történetnek. Nem is volt rossz, de azért annyira jó se, hogy túl pozitív kritika szülessen. Nem szól sok mindenről és a színészi alakítás se tökéletes. Van jó pár hiba a filmeben, néhol elég vontatott és unalmas, de egyszer meg lehet nézni.

2017.12.13 Yosihiro

Hú, érdekes hogy erre elég kevés komment és szavazat van. Én jónak ítéltem meg a filmet remek feldolgozás. Humor szerelem és némi akcióval fűszerezve.

2018.05.29 HercegPeter

Igencsak érdekes, a sztori alapjában egy óriási marhaság. Jane Levy filmjei között ha szétnézünk, igen erős kontraszt van a Vaksötét és e között, mind kategória, mind minőség szempontjából. A különbséget magyaráznom sem kell. Ami különös, hogy ez az ... Több

2018.03.06 BoBamburg

A CGI oké, de minden más borzalmas (karakterek, párbeszédek, a szituációk..minden.) :D De lehet csak én hittem azt, hogy másfajta lesz ez a film, mint amilyen mert nagyon nem ilyenre számítottam.

A film költségvetése 125 millió dollár volt és jelenleg 64 millió bevételnél tart világszerte.Szerző: Bob

A film forgatásának kezdete és premierje között közel három év telt el. Szerző: hp

A filmhez összesen öt darab zöld 1950-es évekbeli Dodge autót építettek. Szerző: hp

A filmet Kamloopsban, British Columbiában forgatták.Szerző: hp