HercegPeter   2018. 05. 29.

Igencsak érdekes, a sztori alapjában egy óriási marhaság. Jane Levy filmjei között ha szétnézünk, igen erős kontraszt van a Vaksötét és e között, mind kategória, mind minőség szempontjából. A különbséget magyaráznom sem kell. Ami különös, hogy ez az ... több»

Shelby07   2018. 01. 19.

Megnéztem, mert jónak tűnt, aranyos kis történetnek. Nem is volt rossz, de azért annyira jó se, hogy túl pozitív kritika szülessen. Nem szól sok mindenről és a színészi alakítás se tökéletes. Van jó pár hiba a filmeben, néhol elég vontatott és unalmas, de egyszer meg lehet nézni.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Hú, érdekes hogy erre elég kevés komment és szavazat van. Én jónak ítéltem meg a filmet remek feldolgozás. Humor szerelem és némi akcióval fűszerezve.

BoBamburg   2018. 03. 06.

A CGI oké, de minden más borzalmas (karakterek, párbeszédek, a szituációk..minden.) :D De lehet csak én hittem azt, hogy másfajta lesz ez a film, mint amilyen mert nagyon nem ilyenre számítottam.

Borsossy   2017. 08. 28.

Kissé sablonos, de tisztességesen összerakott mese. Tipikusan az a film, amit gyerekek is nyugodtan megnézhetnek, sőt, inkább nekik szólt, mint a felnőtteknek. Ritka mostanság az ilyen, ezért bátorításképp kapott 5*-ot, amúgy csak 4-es. :D

Rob Lowe
Frank Whaley
Danny Glover
Rob Lowe
Chris Wedge

A film költségvetése 125 millió dollár volt és jelenleg 64 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)

A filmet Kamloopsban, British Columbiában forgatták.

(Bob)

A filmhez összesen öt darab zöld 1950-es évekbeli Dodge autót építettek.

(Bob)

A film forgatásának kezdete és premierje között közel három év telt el.

(Bob)

A film forgatásának kezdete és premierje között közel három év telt el.

A filmhez összesen öt darab zöld 1950-es évekbeli Dodge autót építettek.

A filmet Kamloopsban, British Columbiában forgatták.

A filmben látható rendszámtáblák alapján a Monster Trucks cselekménye Észak-Dakotában játszódik.

A Paramount már a film bemutatása előtt 115 milliós bukást könyvelt el a Monster Trucks számlájára.

A filmet 3119 vásznon mutatták be az Egyesült Államokban, és gigászi költségvetése ellenére mindössze 11 millió dollárt termelt az első hétvégén.