indingo

1. évad (2013) - 10 epizód
2. évad (2014) - 10 epizód
3. évad (2015) - 10 epizód
4. évad (2016) - 10 epizód

A sorozat Mr. Selfridge, a kissé hivalkodó, okosan előrelátó és rendkívül jó üzleti érzékkel megáldott londoni áruház alapítójának életét mutatja be.

(erare)

Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2014.03.31.

2022.01.15 HannaK

Kezdetben nem hittem, hogy szeretni fogom, de magával rántott. A sorozat hangulata beszippantja a nézőt, szinte ő is a díszletek között érzi magát. A kosztümök szemkápráztatóak, vannak igazi érzelmek a filmben. A karakterek kedvelhetőek és fejlődőképesek.

2020.08.20 indingo

A kosztümös filmek/sorozatok nem tartoznak a kedvenceim közé, de ez a sorozat mégis megfogott. Érdeke az benne, hogy egy valódi áruházlánc felépítését mutatja be. Több évet felölel a film, megmutatja a sikereket és a bukásokat egyaránt. Persze sok kiszinezés volt a történetében, de mégis egy nagyon tartalmas sorozat.

2020.09.01 TomÁcs

Egy korrekt sorozat. Sok szereplőt megmutatott, különféle rétegekből származókat és mindre igaz, hogy van feljebb, ha küzd valaki és célokat tűz ki maga elé, nem elérhetetlenek.

2020.09.20 VvV

Alaposan kiszínezett történet egy üzletlánc felemelkedéséről, e valahogy el kellett adni a történetet. Tetszettek a karakterek és mai napig megtalálható márkák is feltűntek a sorozatban.

2017.02.14 nero

Tetszett, hogy annyira jól meg vannak írva a karakterek, de több epizódnál úgy éreztem hogy az írók egy kissé megakadtak a koncepcióval, sok volt az üresjárat, és nem is igazán maradt meg semmi sem ezekből a részekből. Ennek ellenére szerintem érdemes belevágni!