Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Kathryn Hahn

Lonka   2020. 02. 28.

Kerek egész kis sorozat. Jók a karakterek és minden rész elég egyedire sikeredett.

indingo   2019. 12. 23.

Hogyan kezdjünk új életet 40 felett?

Mrs. Fletcher. Nem túl izgalmas cím. Könyvadaptációból készült sorozat. Ilyen is volt már. Teljesen véletlenül akadtam a sorozatra, korábban sehol sem olvastam róla. Egy film előzetesét néztem, és a szokásos idegesítő reklámként ezt dobta fel, de megtetszett az a pár másodperc, amit láttam belőle. Hamar beszippantott, egy délután alatt megnéztem azt a 7, 30 perc körüli részt. A történet főszereplője egy negyvenes, egyedülálló anya, akinek szárnyai alól kirepül az egyetemista fia.  Mit kezdjen ilyenkor magával az ember? Évekig csak kiszolgálta a fiát, magára nem sok ideje maradt. A munkája nem túl izgalmas, hiszen egy öregotthont vezet. Eve egy csinos és okoz nő, miért ne ismerkedhetne?  Bar... több»

Szilonka   2020. 01. 29.

Tetszett a sorozat maisága és frissessége. Lendületes volt, aktuális problémákat hozott fel.

TomÁcs   2019. 12. 28.

Egy izgalmas és elgondolkodtató sorozat, remek alakításokkal. Kíváncsian várom a második évadot.

petraszab   2020. 01. 05.

Izgalmas volt a sorozat szereposztása. A történet jól építkezett, hamar a néző szívébe lopja magát.