Szeplőtelen Jane

Szeplőtelen Jane

Jane the Virgin

A történet középpontjában a Miamiban élő Jane Villanueva áll, aki egy hagyományos értékrenddel rendelkező, keményen dolgozó fiatal lány áll. Jane családjának fontos, hogy lányuk megőrizze szüzességét egészen a házasságig. Ám tervüket meghiúsítja egy általános nőgyógyászati vizsgálat...

(erare)

4. évad (2017) - 17 epizód
5. évad (2019) - 19 epizód

2019.01.11 rrjuli

Jane the Virgin

Az egyik kedvenc sorozat-vígjátékom,nagyon imádom a sztorit,a szereplőket!

2016.10.17 Toncsi

Vicces és aranyos, jó színészgárdával. Nekem nagyon bejün, mindig jól szórakozokrajta.

2015.03.19 justynaw

Első látásra nagyon gagyinak tűnt, de ez egy remek kombinációja a szappanoperának és a romantikus komédiának. Jane szüzen terhes lesz, az apa a platonikus szerelme, véletlenül termékenyítették meg stb. Egy szórakoztató kombó minden elképzelhetőből, és nagyon szimpatikus a szereposztás is.

2015.02.16 ZsoltSon

Megnevettet, de semmi csodát nem várj tőle.

A templom, ahol Mateo Gloriano Rogelio Solano Villanueva megkeresztelkedett ténylegesen Los Angeles-be található, nem pedig Floridában.Szerző: VFTS

Justin Baldoni és Brett Dier által megformált szereplők a történetben ellenségek. A való életben barátok.Szerző: VFTS

A valóságban Andrea Navedo (Xo) csak 7 idősebb mint Gina Rodriguez (Jane). A sorozatban anyát és lányát alakítanak. Szerző: VFTS

A venezuelai telenovellán, a Juana la Virgen-en alapszik a történet.Szerző: VFTS