Szeplőtelen Jane

rrjuli   2019. 01. 11.
Jane the Virgin

Az egyik kedvenc sorozat-vígjátékom,nagyon imádom a sztorit,a szereplőket!

Toncsi   2016. 10. 17.

Vicces és aranyos, jó színészgárdával. Nekem nagyon bejün, mindig jól szórakozokrajta.

justynaw   2015. 03. 19.

Első látásra nagyon gagyinak tűnt, de ez egy remek kombinációja a szappanoperának és a romantikus komédiának. Jane szüzen terhes lesz, az apa a platonikus szerelme, véletlenül termékenyítették meg stb. Egy szórakoztató kombó minden elképzelhetőből, és nagyon szimpatikus a szereposztás is.

ZsoltSon   2015. 02. 16.

Megnevettet, de semmi csodát nem várj tőle.

A templom, ahol Mateo Gloriano Rogelio Solano Villanueva megkeresztelkedett ténylegesen Los Angeles-be található, nem pedig Floridában.

(VFTS)

Justin Baldoni és Brett Dier által megformált szereplők a történetben ellenségek. A való életben barátok.

(VFTS)

A valóságban Andrea Navedo (Xo) csak 7 idősebb mint Gina Rodriguez (Jane). A sorozatban anyát és lányát alakítanak.