Mud

Mud

2021.09.04 dailyfilmsan

Egy középkategóriás, lapos szerelmi dráma gyerekekkel. Ezzel mindent elmondtam a filmről. Kb. amiért érdemes megnézni, az Matthew, mert szexi benne, és jól mutat a szerepében. Nagyon 1x nézhetős csak sajnos, de lehet, csak azért érzem így, mert kicsit többet vártam tőle.

2017.10.07 indingo

Sose bírtam Matthew McConaugheyt, de az utóbbi 10 évben kedvelhető filmeket csinál. Ez is egy közepes film, kicsit olyan 80-90-es évek romantikus filmjeit juttatja eszembe hangulatban.

2021.05.24 dandelion1983

Ez egy nagyon erős alkotás, örülök, hogy megtaláltam. Inkább lassú film, bár a témához pont ez passzol, így tudja kifejezésre juttatni a karaktereket, és a mű igazi értékét. Elgondolkodtató, igazi emberi film, tetszett.

2017.11.20 Bazzzsi

Nem túl ismert film, pedig elég jó fajta. Nem egy szokványos szerelmi történet. Sok érzelem van benne és a küzdés is szerepet kap. McConaugheynek is nagyon jól állt a szerep.

2017.12.19 Greeta

Nem túl ismert film, pedig már a főszereplő alapján egy ígéretes film. Nem egy szokványos szerelmi történet, tetszettek a gyerekek is és remek alakításokat láthattunk.

2019.02.08 Timcsi

Imádom amikor Matthew McConaughey a komolyabb arcát mutatja. Nem túl ismert, de annál izgalmasabb film. Csak ajánlani tudom.

2015.04.30 superxaba

nem tudom, hogy ez egy amerikai coutry lifestyle múvi akart-e lenni, vagy unatkoztatófilm, de én az utolsó húsz percéig vártam, hogy történjen benne valami. Hangulata van, de más semmi!

2016.07.05 veress75

Egy igazi film emberekről és egy helyről, nem autós üldözésekről és robbanásokról. Szerintem nem baj hogy ilyen hosszú a film, McConaughey-t bármeddig követném figyelemmel. A többi színész is remek volt, a gyerekek, és még a Mississippi folyó is egy karakter a filmben.

2016.04.25 jazzy

Nekem őszintén szólva egy hangyányit vontatott volt, vagy az is lehet, hogy csak simán hosszú. A cselekmény nem volt olyan lenyűgöző, hogy 2 órán át lekössön, és persze a színészi játékot, meg a művészi dolgokat lehet élvezni egy bizonyos ideig, de t... Több

2015.08.25 mártilány

Nagyon tetszett a film, valahogy mintha egy sajátos amerikai életérzés sugározna belőle, nekem legalábbis ez jutott eszembe róla, de egyáltalán nem egy sztereotip értelemben, hanem nagyon is művészien megformálva. Az alakítások zseniálisak, Matthew G... Több