Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Mud (2012)

Mud

Mud

Timcsi   2019. 02. 08.

Imádom amikor Matthew McConaughey a komolyabb arcát mutatja. Nem túl ismert, de annál izgalmasabb film. Csak ajánlani tudom.

indingo   2017. 10. 07.

Sose bírtam Matthew McConaugheyt, de az utóbbi 10 évben kedvelhető filmeket csinál. Ez is egy közepes film, kicsit olyan 80-90-es évek romantikus filmjeit juttatja eszembe hangulatban.

Bazzzsi   2017. 11. 20.

Nem túl ismert film, pedig elég jó fajta. Nem egy szokványos szerelmi történet. Sok érzelem van benne és a küzdés is szerepet kap. McConaugheynek is nagyon jól állt a szerep.

Greeta   2017. 12. 19.

Nem túl ismert film, pedig már a főszereplő alapján egy ígéretes film. Nem egy szokványos szerelmi történet, tetszettek a gyerekek is és remek alakításokat láthattunk.

superxaba   2015. 04. 30.

nem tudom, hogy ez egy amerikai coutry lifestyle múvi akart-e lenni, vagy unatkoztatófilm, de én az utolsó húsz percéig vártam, hogy történjen benne valami. Hangulata van, de más semmi!

veress75   2016. 07. 05.

Egy igazi film emberekről és egy helyről, nem autós üldözésekről és robbanásokról. Szerintem nem baj hogy ilyen hosszú a film, McConaughey-t bármeddig követném figyelemmel. A többi színész is remek volt, a gyerekek, és még a Mississippi folyó is egy karakter a filmben.

jazzy   2016. 04. 25.

Nekem őszintén szólva egy hangyányit vontatott volt, vagy az is lehet, hogy csak simán hosszú. A cselekmény nem volt olyan lenyűgöző, hogy 2 órán át lekössön, és persze a színészi játékot, meg a művészi dolgokat lehet élvezni egy bizonyos ideig, de t... több»

Adam Stone már korábban, a Shotgun Stories and Take Shelter című film kapcsán is együtt dolgozott Jeff Nichols-al.

(Borga)

Steadicam-et használt Adam Stone.

(Borga)

A Gazdaságfejlesztési Bizottság szerint A Mud című film hozta a legnagyobb bevételt az államnak a filmtörténetben.

(Borga)

Több mint 400 helyi lakost vontak be statisztaként a filmbe.

(Borga)

A stáb és a színészek fele Arkansas-i lakos volt. A stáb 100 főt számlált.

(Borga)

2011. szeptember 26 volt az első forgatási nap, Arkansasban. A teljes filmek az USA-ban forgatták.

(Borga)

Neckbone szerepére több mint 2000 fiút hallgattak meg.

(Borga)

Chris Pine neve is felmerült a főszerep kapcsán.

(Borga)

Jeff Nichols ragaszkodott McConaughey-hez, miután látta őt a Lone Star (1996-)-ban.

(Borga)

Jeff Nichols-t a történet megalkotásában Mark Twain 1876-os műve, a Tom Sawyer is megihlette.