Mud

Ellis (Tye Sheridan) és Neckbone (Jacob Lofland) a Mississippi egy elhagyott szigetén rejtőzködő, magányos férfire bukkannak, akinek neve Mud (Matthew McConaughey). Saját bevallása szerint fejvadászok elől menekül, akik azért akarják elkapni, mert Texasban megölt egy embert. Egyetlen célja, hogy… Több

Rendező: Jeff Nichols
Író: Jeff Nichols
Premier: 2012.05.26. | HBO Max (2023.08.03.)

2021.09.04 dailyfilmsan

Egy középkategóriás, lapos szerelmi dráma gyerekekkel. Ezzel mindent elmondtam a filmről. Kb. amiért érdemes megnézni, az Matthew, mert szexi benne, és jól mutat a szerepében. Nagyon 1x nézhetős csak sajnos, de lehet, csak azért érzem így, mert kicsit többet vártam tőle.

2017.10.07 indingo

Sose bírtam Matthew McConaugheyt, de az utóbbi 10 évben kedvelhető filmeket csinál. Ez is egy közepes film, kicsit olyan 80-90-es évek romantikus filmjeit juttatja eszembe hangulatban.

2021.05.24 dandelion1983

Ez egy nagyon erős alkotás, örülök, hogy megtaláltam. Inkább lassú film, bár a témához pont ez passzol, így tudja kifejezésre juttatni a karaktereket, és a mű igazi értékét. Elgondolkodtató, igazi emberi film, tetszett.

2017.11.20 Bazzzsi

Nem túl ismert film, pedig elég jó fajta. Nem egy szokványos szerelmi történet. Sok érzelem van benne és a küzdés is szerepet kap. McConaugheynek is nagyon jól állt a szerep.

2017.12.19 Greeta

Nem túl ismert film, pedig már a főszereplő alapján egy ígéretes film. Nem egy szokványos szerelmi történet, tetszettek a gyerekek is és remek alakításokat láthattunk.

Adam Stone már korábban, a Shotgun Stories and Take Shelter című film kapcsán is együtt dolgozott Jeff Nichols-al. Szerző: Borga

Steadicam-et használt Adam Stone.Szerző: Borga

A Gazdaságfejlesztési Bizottság szerint A Mud című film hozta a legnagyobb bevételt az államnak a filmtörténetben. Szerző: Borga

Több mint 400 helyi lakost vontak be statisztaként a filmbe.Szerző: Borga

Szívtipró gimi