Advertisement

Jason Mitchell
Gideon Adlon
Jason Mitchell
Gideon Adlon

dandelion1983   2020. 02. 09.

Imádom a lovakat és Matthias Schoenaerts az egyik kedvenc színészem, így lehet, hogy kissé elfogult vagyok, de ez egy remek film. Érzékenyen mutatja be az ember és az állat barátságát, és hogy miként hat ránk, ha felelősek vagyunk egy másik lényért. Mellőz minden manírt és közhelyet, kendőzetlenül, kőkeményen mutatja be az érzéseket, a jellemeket. Matthias ebben a szerepében is tündököl, annyira jelen van a vásznon, hogy képtelenség nem figyelni rá.

eve58   2019. 08. 11.

Lenyűgözött

Nagyon megfogott ez a film. Mind a történet felépítése, ahogy cseppenként kapjuk az infót a főhősről (aki lássuk be, nem egy egyszerű eset), mind pedig a mód, ahogy végül sikerül megnyílnia - ahogy terápiás módon hat a lelkére a lovakkal való foglalkozás. Számomra nem egyszernézős kategória!