A nevem Emily

My Name Is Emily

2019.03.23 Timcsi

Nekem tetszett a furcsa lány története, aki az apja után vágyik, így hát útra kerekedik, hogy megnyugvást találjon.

2017.11.19 erare

Szerintem kedves film. Persze a sztori elcsépelt is lehet - a lány elhagyja otthonát, hogy megkeresse apját, s társául egy srác szegődik, akinek nagyon tetszik a lány. De az a pszichopata arc, amivel a főszereplő végigszambázza az egész filmet, nos, ... Több

2018.02.24 indingo

Az egész filmből áradt a furcsaság és én szeretem a fura filmeket. Tetszett a története, remek meglátások voltak benne. Olyan szomorkás az egész, mégis szívmelengető.

2018.08.15 Szilonka

Egész élvezhető film, szimpatikus színészekkel. A története nem egyedi, de jól megoldották a készítők.

2018.03.31 Bazzzsi

Érezni a filmen, hogy nem amerikai. Nincsenek benne óriási túlzások és beszippantó jelenetek. A szereplők játéka is mérsékelt. Egyszerű és életszagú, tetszett.

2016.11.07 hansi13

Egy kissé melankolikus, de nagy szép, ír road- movie. Pontosan azt kaptam tőle, amit vártam. A karakterek, amiket megjelenít tele bölcsességgel és esendőséggel egyaránt.

2016.09.21 TPetty

Érdektelen s komolytalan az egész. Eléggé erőltetett álbölcselkedésekkel teli, szerintem nincsenek olyan mélységei, mint amit sejtet magáról ez a film.