László Sánta   2020. 05. 27.

Zseniális, és még tanít is!

Tényleg nagyon jó sorozat! Én még egész fiatalon kezdtem el nézni, és nagyon tetszett, hogy sok mindent tanulok belőle, és még humoros is volt. Az pedig, hogy mennyi őrültséget csinálnak az nagyon komoly! Én csak ajánlani tudom mindenkinek!

harnas1207   2018. 12. 11.

Mítoszt rombolnak, állítólag...

Amit mi nem merünk megtenni, ők kipróbálják bemutatják és elmagyarázzák. A legjelentéktelenebb kísérletektől, a mindenki fantáziáját megmozgató óriás robbantásokon át mindent boncolgatnak. A két műsorvezető zseni és csapata teszi mindezt jó humorral ... teljes kritika»

Gergely Varju Nézhetetlen  2016. 04. 04.

Egy hasonló sorozat esetében a sorozat hitele a "minden". Ha ez nincs meg, akkor onnan már a többi álláspont mögött lévő kutatással szemben itt csak effektesek kétes kísérlete áll. Emlékszem egy Hindeburgos részre, ahol a show csapata nem vette észr... több»

Alton Brown
Sophia Bush

2018-ban elkészült egy 10 részes sorozat, ahol új mítoszrombolókat keresnek, amolyan átadjuk a tudást a jövő generációjának alapon. Ebbe a produkcióba Adam is részt vett.

(harnas1207 )

2011-ben létrejött egy színpadi produkciós előadássorozat, melyben a két tv műsorvezető közönség előtt élőben végeztek el kisebb, de látványos kísérleteket.

(harnas1207 )

A sorozat kísérleteiből 2012-ben kiállítást hoztak létre.

(harnas1207 )

A sorozat hatalmas népszerűségnek örvendett, amely eredményeképp Adam és Jamie rengeteg meghívást és felkérést kapott. Számtalan előadást tartottak és tiszteletbeli találkozón vettek részt, többek között a Fehér Házban is jártak,

(harnas1207 )

A sorozat névválasztása nagyon találó, azonban sok bosszúságot okozott. Több per is kirobbant miatta, többek között Ausztráliában, ahol egy mítoszokkal foglalkozó produkció már viselte ezt a nevet.

(harnas1207 )

A forgatások alatt több baleset is volt. Ez egyik leghíresebb eset 2011.12.06-n történt, amikor egy ágyúgolyó kilövése után a lövedék megpattant, elvétve a célterületet és egy közeli ház falába fúródott. Az esetbe senki nem sérült meg.

(harnas1207 )

Jamie Hyneman és Adam Savage hírhedten nem voltak jóbarátok a forgatáson kívül.