Négy karácsony (2008)

Four Christmases

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Egyszernézős karácsonyi családi film jól bevált sablonokkal. A színészek miatt tetszett. Kellemes karácsonyi hangulatú pörgős film. A zenéje igazán kellemes.

hszpp   2017. 02. 05.

Kedves történet arrol,hogy manapság mennyire másképp gondolunk az unnepekre,mint regen. Csak a stressz,es a zur. Igazan jópofán van találva,kellemes szineszekkel,s jo poenokkal.

clay00   2017. 02. 19.

Nekem bejön az ilyen semmit sem mondó, de agyat kikapcsoló film, amin jót lehet röhögni pláne karácsonykor. A vége nagyon jó, mikor a tévében mutatják be először az új családtagot!

Zsu99   2015. 12. 23.

Jópofa, vicces, életvidám film ötletes sztorival. A film jókedvre derítő, szórakoztató. A szereplők nagyon jó karakterek. Érdemes megnézni vidámságra vágyóknak!

Évi Spitzmüller   2019. 01. 28.

Minden Karácsonykor megnézem ezt a filmet.Jók a szereplők, a karakterek, a történet.

Tim McGraw
Reese Witherspoon

A filmet 2007 decemberében forgatták.

120M $-t keresett az amerikai mozikban.

A gyártási költségei a filmnek nagyjából 80M $-t tettek ki.

Forgatási helyszínek: - Santa Clarita, California, USA - Los Angeles, California, USA - Oakland, California, USA - San Francisco International Airport, San Francisco, California, USA

Seth Gordon, Vince Vaugh nyomására kapta meg a rendezés lehetőségét, mert a színésznek annyira tetszett Gordon, The King of Kong (2007) című filmje.

Sok kulcsjelenet improvizáció eredménye.

A vacsora jelent forgatásakor Reese Witherspoon arcát eltalálták egy kerámia tányérral. A sérülését 5 öltéssel kellett összevarrni és 3 napra elnapolták a forgatást.