Four Lions

dailyfilmsan   2019. 12. 14.

Hát ez parádés. Istenem ez akinek a fejéből kipattant nem egy ép elme. Nagyon vicces volt helyenként az ahogy az egész terrorizmust kiparodizálják. Konkrétan minden szegmensét az iszlám vallásnak kiforgatják és fityiszt mutatnak neki. Én jót nevettem rajta bár nem biztos hogy kétszer lenne hozzá kedvem de egyszer kellően elszórakoztatja az embert.

Dracule   2015. 08. 21.

Hihetetlenül jó film. Szórakoztató és izgalmas. A szereplőgárda nagyszerű, kiváló színészekkel. A történet egyszerű, de leköti az embert. Aki még nem látta annak csak ajánlani tudom, mindenképp meg kell néznie.

A film összbevétele 304 137 dollár volt (imdb.com).

A Steven Schneider által szerkesztett "1001 film, amelyet látnod kell, mielőtt meghalsz" című könyv 1001 filmjének egyike.

(dailyfilmsan)

A piaci helyszín, ahol a pakisztáni utazást forgatták, valójában Indiában, egy Hyderabad nevű városban található. A járművek rendszámai mind indiaiak.

(dailyfilmsan)