Sosem késő

Never Too Late

2020.08.30 qnaá

Hiába a komoly nevek a stábban, ha ezt nem támogatja egy jól megírt forgatókönyv és legalább valamilyen rendezői koncepció. A színészek elviszik a hátán a filmet, de amúgy nem egy nagy eresztés.

2020.05.03 KingPin

Nem az év vígjátéka, de tökéletesen vállalható darab, és ameddig tart, el is fog szórakoztatni. Azt mondanám erre, hogy egy közepes élmény, se több, se kevesebb.

2020.04.02 martin7919

Nem tudom, mi a baja sokaknak ezzel a filmmel, de szerintem teljesen rendben volt. Jól ki voltak találva a karakterek, a sztorival sem voltak nagyobb bajok, és az egészet belengte valami kellemes feelgood érzés, ami miatt jó érzéssel álltam fel a meg... Több

2020.01.31 valaja

Ez a film a tipikus esete annak, amikor van egy jó alapötlet, amiből aztán szinte semmi nem valósul meg. Gyenge eresztés lett sajnos.

2020.02.03 qnaá

2020.05.12 Denisqoo

Azta, ez a film mennyire rossz volt már? Azt sem értem, hogy adhatta valaki a nevét egy ilyen semmitmondó, üres és gagyi produkcióhoz, azt meg végképp érthetetlen, hogy kerülhetett a mozikba.