Sosem késő (2020)

Never Too Late

Vélemények: Sosem késő (2020)

qnaá   2020. 08. 30.

Hiába a komoly nevek a stábban, ha ezt nem támogatja egy jól megírt forgatókönyv és legalább valamilyen rendezői koncepció. A színészek elviszik a hátán a filmet, de amúgy nem egy nagy eresztés.

martin7919   2020. 04. 02.

Nem tudom, mi a baja sokaknak ezzel a filmmel, de szerintem teljesen rendben volt. Jól ki voltak találva a karakterek, a sztorival sem voltak nagyobb bajok, és az egészet belengte valami kellemes feelgood érzés, ami miatt jó érzéssel álltam fel a meg... több»

Denisqoo   2020. 05. 12.

Azta, ez a film mennyire rossz volt már? Azt sem értem, hogy adhatta valaki a nevét egy ilyen semmitmondó, üres és gagyi produkcióhoz, azt meg végképp érthetetlen, hogy kerülhetett a mozikba.

KingPin   2020. 05. 03.

Nem az év vígjátéka, de tökéletesen vállalható darab, és ameddig tart, el is fog szórakoztatni. Azt mondanám erre, hogy egy közepes élmény, se több, se kevesebb.

qnaá   2020. 02. 03.

valaja   2020. 01. 31.

Ez a film a tipikus esete annak, amikor van egy jó alapötlet, amiből aztán szinte semmi nem valósul meg. Gyenge eresztés lett sajnos.