Sosem késő

Sosem késő

Never Too Late
KingPin

Sok-sok év telt ez azóta, hogy Craine, Bronson, Angus és Wendell, más néven 'A láncok leverői' megszöktek az embertelen vietnami hadifogolytáborból, azonban most úgy érzik, mintha ismét börtönbe kerültek volna. Csakhogy ezúttal a katonai veteránoknak fenntartott Hogan Hills-i nyugdíjas otthonban… Több

Rendező: Mark Lamprell
Író: Luke Preston
Forgatókönyvíró: Luke Preston, Grant Carter
Ország: Ausztrália
Premier (HU): 2020.09.10. | Telekom TVGO (2020.12.03.)
Forgalmazó: ADS Service

2020.08.30 qnaá

Hiába a komoly nevek a stábban, ha ezt nem támogatja egy jól megírt forgatókönyv és legalább valamilyen rendezői koncepció. A színészek elviszik a hátán a filmet, de amúgy nem egy nagy eresztés.

2020.05.03 KingPin

Nem az év vígjátéka, de tökéletesen vállalható darab, és ameddig tart, el is fog szórakoztatni. Azt mondanám erre, hogy egy közepes élmény, se több, se kevesebb.

2020.04.02 martin7919

Nem tudom, mi a baja sokaknak ezzel a filmmel, de szerintem teljesen rendben volt. Jól ki voltak találva a karakterek, a sztorival sem voltak nagyobb bajok, és az egészet belengte valami kellemes feelgood érzés, ami miatt jó érzéssel álltam fel a meg... Több

2020.01.31 valaja

Ez a film a tipikus esete annak, amikor van egy jó alapötlet, amiből aztán szinte semmi nem valósul meg. Gyenge eresztés lett sajnos.

2020.02.03 qnaá

A film összbevétele 23 135 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 20 633 716 forintot termelt. A hazai mozik összesen 13 203 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Sosem késő az ausztrál színész, Zachary Wan első egészestés mozifilmje. Szerző: hp

Dennis Waterman 32 évvel a legutóbbi filmje, a The First Kangaroos (Az első kenguruk) után vállalt ismét szerepet egy ausztrál egészestés filmben. Szerző: hp

A Sosem késő szkriptje a népszerű krimiíró, Luke Preston első forgatókönyve. Szerző: hp

Max Cullen és Jacki Weaver a 2016-os Goldstone után ismét együtt állt a kamerák elé. Szerző: hp