Nicsak, ki beszél

Look Who's Talking

2021.10.31 H.a.n.n.a

Elég régi film, de a mai napig megállja a helyét. Helyes és humoros, a szereposztása pedig kiváló.

2018.12.06 mamiéstöti2

Tele van ártatlansággal és rengeteg valós életszagú jelenettel és vicces beszólással. Nagyon tetszik.

Travolta miatt átlagos,Néha aranyos,kedves,de összességében azért nem álmaim filmje.Ma már erejét,hitelességét is vesztette.

2017.12.28 indingo

Megunhatatlan trilógia első része. Olyan helyes a története, hogy megunhatatlan. Vicces jelenetek és párbeszédek és sosem tudhatjuk mit gondol egy kisbaba.

2015.04.18 Yosihiro

Hát ez hihetelen, hogy egy ekkora kalsszikus filmet még sennki sem kommentálta ! Ez egy fantasztikus fil fantsztikus szereplőkkel. Travolat és K. Alley nagyot alakítanak de hogy Willis is feltűnik a filmben ez mindenképp növeli az értékét. Bármikor ... Több

2017.09.14 Deku

Ez a film a kedvencem lett durván telibe találtak benne mindent. Értelmes szó annyi nem jön ki a számon. Lélegzetelállító a film. Kikezdhetetlen a története a karakterek pedig szintén.

2017.10.17 Lamboh

Ha nem láttam legalább 30 alkalommal, akkor egyszer sem. Akkoriban még nagy szám volt ez a film idehaza, de mostanában is sokszor adják még a tv-ben, vagy ezt, vagy pedig valamelyik másik részét. Jó kis vígjáték.

2019.07.31 Ms. Akárki

Imádom. Reális élethelyzetek gyerekszemszögből bemutatva. Rendkívül jó humorral operál. Imádtam a beszólásait a gyerkőcnek. John Travolta rendkívül fiatal volt még itt, de nagyon jól állt neki a fiatal apuka szerep.

2021.09.23 Ildikó Bacskai

Ízig-vérig vígjáték a javából, az egyik legviccesebb film a gyermekvállalás témakörében. Travolta teljes mértékben hozza a formáját, de a többi karakter is remek megformálást nyer, egy rendkívül szórakoztató, vicces családi film. Kortalan, mert kb. ... Több

2017.10.21 kevelin

Ezerszer láttam és még mindig nagyon bírom. Vicces, a színészek fantasztikusak.

2017.09.27 SzFa

Nagyon jó babás vígjáték. A szövegezés fantasztikus, imádom azokat a monológokat amiket a babák előadnak, nagyon szórakoztató. Igazi klasszikus film, amit mindenkinek látnia kellene.

2019.02.18 szabomarc

Aranyos az alapötlet, meglepően mély dolgokat mutat be a film, annak ellenére, hogy a főszereplő nem sokat ért a dolgokból, mi miért történik. Tetszett.

2018.03.24 NFG

Meg sem tudnám számolni, hányszor láttam már! Kegyetlen jó! Nagyon tetszik, ahogy a kisgyerek szemszögéből is láthatjuk a világot! Igazán szórakoztató! Csak ajánlani tudom!

2018.07.07 oneminute

Klasszikus vígjáték egy egyedülálló nőről, aki egyedül kénytelen megbírkózni a szülés egy a gyermeknevelés nehézségeivel. Nagyon sokszor láttam, annó még vhs kazettán.