Repülés kezdőknek

Repülés kezdőknek

Northern Comfort

Egy excentrikus író, egy virágzó női vállalkozó és egy divatos startup-alapító útjai keresztezik egymást egy olyan programban, amelyet a repüléstől mélységesen félő egyének számára terveztek.
Közös céljuk, hogy legyőzzék szorongásaikat, és végre repülőgépre szálljanak. Kezdetben a… Több

Forgatókönyvíró: Halldór Halldórsson, Tobias Munthe
Ország: Németország, Egyesült Királyság, Izland
Premier (HU): 2023.10.26. | Telekom TVGO (2024.02.01.) | Cinego (2024.02.15.) | HBO Max (2024.03.01.)
Forgalmazó: Cirko Film

Ella Rumpf
Timothy Spall
Ella Rumpf
Lydia Leonard
Timothy Spall

KULCSSZAVAK

2024.03.11 Dorkateo

Ha ez a film vígjáték, akkor én meg giliszta vagyok.

2023.12.18 Kapszaicin

Szórakoztató

Nem ígér nevetést elejétől a végéig, de vannak benne könnyfakasztó csúcspontok. A bárminemű humort kedvelők számára igazi ínyencség. Nem a tucatfilm kategóriába esik. Újranézős, persze nem azonnal. A repüléstől félőknek is bátran ajánlom. :)

2023.10.26 Kriszfiu33

Az alakítások hihetetlenül jól el vannak találva. Szerintem ez adja a lényegét, na meg azok a remek szituációk, amelyekkel tele van a film.

2023.10.27 Zoltán

Oké, ez a film nagyon ott van, szerintem bárki üljön be rá, aki végre valami másra vágyik a megszokott premiereknél.

A film 4 410 685 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 2 073 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A győztes
Hol nézheted: SkyShowtime