Mészárlás a Dinoszaurusz-völgyben

Nudo e selvaggio

2023.10.09 Jocpappa

Rejtett trash gyöngyszem

Ez a film egy rejtett trash gyöngyszem. Sok idő volt, mire rátaláltunk, viszont nagyon megérte! A film a szó szoros értelmében vett csöcsparádé, kegyetlenkedéssel. Lehetne a film címe szadizmus és csöcsök is. A röhejes cím ellenére viszonylag komoly történet alakul ki a végére, és addig sem olyan rossz, mint amilyennek elsőre gondolnánk. Egész jól pörög a film, folyamatosan szállítja a meztelenséget és az erőszakot, majd a végére mintha egy teljesen másik filmbe csöppentünk volna, egész nagy a katarzis. Majd ahogy minden ekkortájt készült filmben, békésen, kacarászva megy a dolgára mindenki. Nem számít a trauma, a lelki ronccsá válás, a szellemi és fizikai szinten átélt legnagyobb borzalmak.

2020.08.25 Kóborló

Gyenge próbálkozás

Olaszország a 70-es és 80-as évek folyamán jó pár film erejéig kimozdult Brazíliába, hogy egy elég sajátos, más horrorfilmekre kevésbé jellemző kevert műfajt alkothassanak meg, ez volt az akció-kaland-horrorfilm (és néha még egy kis társadalomkritik... Teljes kritika

2016.11.01 grigoriy1rem

Nem tudtam élvezni ezt a filmet, egyszerűen nem volt rémísztő, inkább borzasztó, de nem a szó "pozitív" értelmében". Azoknak ajánlanám, akik jobban szeretik a trash irányzatot.

2016.10.23 Face

Ez akár egy klasszikus horror is lehetne, ha nem lenne kissé mesterkélt. A díszlet nem sikerült valami jóra, korábbi filmeknél, ahol ha belegondolunk hátráltató lehet a technika, jobb megoldásokkal találkozhatunk.