
Vélemények (4)
Ez a film egy rejtett trash gyöngyszem. Sok idő volt, mire rátaláltunk, viszont nagyon megérte! A film a szó szoros értelmében vett csöcsparádé, kegyetlenkedéssel. Lehetne a film címe szadizmus és csöcsök is. A röhejes cím ellenére viszonylag komoly... Több
Olaszország a 70-es és 80-as évek folyamán jó pár film erejéig kimozdult Brazíliába, hogy egy elég sajátos, más horrorfilmekre kevésbé jellemző kevert műfajt alkothassanak meg, ez volt az akció-kaland-horrorfilm (és néha még egy kis társadalomkritik... Teljes kritika
Nem tudtam élvezni ezt a filmet, egyszerűen nem volt rémísztő, inkább borzasztó, de nem a szó "pozitív" értelmében". Azoknak ajánlanám, akik jobban szeretik a trash irányzatot.