Oltári nő

Runaway Bride

2020.02.09 dandelion1983

Nehéz megmagyarázni, de én annak ellenére szeretem ezt a filmet, hogy kicsit néha kicsit bugyuta. Engem megfogott a szerelmi szál, és a Julia által megformált karakter. Kicsit magamra ismertem benne, lehet, hogy ezért tetszik a film.

2018.01.31 diumiu

Nem szeretem a "Micsoda nő" folytatásaként emlegetni ezt a filmet, inkább tekintsünk rá csak önálló filmként. Úgy azt gondolom simán megállja a helyét, kikapcsolódásnak, többször is tökéletes.

2015.09.18 rbernadett

Önálló filmként még csak-csak megállja a helyét, de mint a Pretty Woman úgymond folytatása, nagyon kevés. Aranyosnak aranyos, csak nagyon érződik, hogy akartak egy filmet csinálni a Pretty Woman szereplőgárdájával, de a történet nem volt olyan fontos.

2015.05.26 zsanett0820

Julia Roberts és Richard Gere egyaránt a kedvenc szereplőim közé tartoznak, de ezen a közös alkotásukon kis híján elaludtam. Teljesen kiszámítható az egész történet már az első öt percben, emellett pedig még idegesítő is sok esetben. Ez a film azok k... Több

2016.12.31 cinderella

Szórakoztató film, de a közelébe se ért a Micsoda nőnek. Richard Gere és Julia Roberts párosa itt is szerethető, viszont nem sikerült felülmúlniuk önmagukat. Nem is vált annyira felkapottá. Egy estére egy könnyed szórakoztatást nyújtó film, de nem több.

2015.11.22 Jozzsef

Nem is tudom hányszor láttam már ezt a filmet.Nekem Julia innentől lett egyik kedvenc színésznőm.Kicsit nyálas,kicsit valótlan film,de jót lehet a szereplőkön szórakozni.

2015.06.16 AESB

Nem lett jó ez a film. Talán úgy érezte a rendező, hogy ezzel a fantasztikus színész párossal, újra nagyot lehet dobbantani, de hiába a remek színészek, ha történet és a rendezés rossz.

2015.07.23 Bekmeli

Julia Roberts nem tartozik a kedvenceim közé. Nem tartom jó színésznőnek, valahogy egyáltalán nem tudom magam beleélni az alakításába és nem volt ez máshogy ennél a filnél sem. Nem hiteles. Gyenge, átlag alatti nálam ez a filmn.

2015.08.27 avocados

A Pretty Woman sikerét akarta megismételni a rendező a Roberts-Gere párossal, de nem jött össze. Plusz Hector Elizondo karaktere is gyakorlatilag ugyanaz. Erőltetett, unalmas és ötlettelen film, romantikus klisékkel.