One Shot - Végtelen ostrom

One Shot

2022.04.04 Milan391349

Nagyon egyedi a film ritmusa, már csak ezért is érdemes megnézni! Nekem a sztori és a kivitelezés is teljesen rendben volt.

2021.11.21 BRANTON

Semmit sem vártam ettől a rendezőtől...

Ehhez képest 2021 egyik legjobb akciófilmjét kaptam, erős akciójelenetekkel. A sztori hemzseg logikai hibáktól, de az atmoszféra és az akciójelenetek + operatőri munka nagyon is kárpótol. Egy Zs kategóriás szennyre számítottam, hiszen semmi jót nem mutatott ez a rendező EDDIG. Ez a film sem váltotta meg a világot, de egy jó kis estét simán összehozott.

2022.03.29 zoltyah

Megnéztem, de nem tetszett, és nem is ajánlom szíves-örömest, mert csalódás volt.

2022.03.29 trinagl

A "One Shot" egy intenzív akciófilm. Úgy tűnik, hogy egyetlen folyamatos felvétellel készült, ami szokatlan egy ilyen műfajú filmtől. A folyamatos felvételek és a gyakori robbanások rengeteg adrenalint biztosítanak.

2021.12.05 Dani

Nagyon sztereotip lövöldözés az amerikai különleges erők kis elit csoportja és egy betolakodó terrorista csoport között, akik megpróbálnak megmenteni egy terroristát, akit az USA távoli, terroristák számára fenntartott fogolytáborában tartanak fogva ... Több