Kövess minket: Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Bieffekterna

(Bieffekterna)

Deku  2017. 10. 22.

Nem kedveltem a filmet mivel annyira unalmas, hogy azt hagyjuk is szerintem. Ilyen filmek is szép számmal vannak de ezeket nem kedvelem. Nagyon harmatos eresztés lett ez a film.

panhnedy  2017. 03. 24.

Hát, ez a film nagyon ott van. Elképesztően izgalmas. Van egyfajta hangulatteremtő ereje, amit eleinte nem nagyon tudsz hova tenni. Mindemellett rendkívül fordulatos is.

majkymi  2017. 03. 20.

Az eleje kissé vontatott volt, nem nagyon tudtam mit kezdeni vele. Persze úgy a film egyharmadától belendül a sztori. A színészi játékok nem valami eget rengetőek, úgy is mondhatnám, hogy eléggé sémán belül mozognak.

Dan  2017. 03. 25.

Amondó vagyok, hogy egy kissé hiányérzetem van a filmtől. Nagyon sok minden ködös marad utána, ez igazából a nem túl jó vágásnak köszönhető. A jelenetek sokszor nagyon rosszkor vannak megvágva, ez egy kicsit frusztráló.

Rafael Pettersson