Örömzene

Örömzene

Joyful Noise

A georgiai kisváros, Pacashau lakói abban bíznak, hogy a templomkórusuk jól szerepel majd a gospel versenyen. Ezt azonban veszély fenyegeti, lévén viszály ütötte fel a fejét, amely szakadással fenyeget. Az újonnan kinevezett igazgató, Vi Rose Hill makacsul ragaszkodik a kipróbált és hagyományos stílushoz, míg a tüzes G.G. Sparrow a megújulás, a változás mellett kardoskodik. A helyzetet G.G lázadó unokája is bonyolítja, belszeret Vi Rose szép és tehetséges lányába. A siker érdekében a két nőnek meg kell találnia a közös hangot.

Rendező: Todd Graff
Író: Todd Graff
Premier (HU): 2012.07.22.
Kris Kristofferson

2016.09.29 justynaw

Dolly Partonnal engem egyszerűen ki lehet kergetni a világból. Nem tudom megérteni, hogy mit lehet benne kedvelni, egyszerűen nagyon mesterkélt a hangja és még akkor is valahogy idegesítő, amikor beszél.

2015.12.07 Sziszi

Nem volt egy rossz film a sok kínos és nevetségesen érdektelen jelenetei ellenére sem. Dolly Parton énekhangja mindig is tetszett nekem, bár Queen Latifah mint színész, sosem. Egyszer érdemes megnézni, jól lehet rajta szórakozni, de ennyi, sajnos.

Dolly Parton írta a "Not Enough Love", "From Here to the Moon and Back" és a "He's Everything" című dalokat a filmhez. Szerző: rbernadett

Dolly Parton első nagy szerepe 20 év után. Szerző: rbernadett

Ídolo