Hangosan dobogó szívek

Hangosan dobogó szívek

Hearts Beat Loud

Frank élete nem kecsegtet túlságosan pozitív kilátásokkal. A megözvegyült idősödő férfi, aki valaha zenészként kereste a kenyerét egy lemezbolt tulajdonosa, de az évek súlyos adósságokat halmozott fel. Egyedül kell gondoskodnia lányáról, Samről, aki épp a felnőttkor kapujában áll. Apa és… Több

Rendező: Brett Haley
Forgatókönyvíró: Brett Haley, Marc Basch
Premier: 2020.04.18.
Toni Collette
Blythe Danner
Sasha Lane
Ted Danson

2020.04.08 spidey

Nem rajongok a zenés filmekért, de ez kifejezetten tetszett. A zenéé a főszerep, ami mindent összekötő kapocsként van jelen, de az apa-lánya kapcsolatot is meghatóan ábrázolja. Kellemes filmélményt nyújtott.

2020.04.03 Galuska

Nálam ez tipikusan az a film, amit egyszer megnézek és ennyi. Nem mondom, hogy felejtős lenne, csak épp a súlytalansága miatt nem igazán értettem, hogy a puszta szórakoztatáson kvül mi lehetett még a célja a készítőknek. Ez az ő titkuk marad mindenesetre.

2020.04.02 dakod

Minden tekintetben egyszerű. Nincsenek benne bonyolult helyzetek, a karakterek egyszerű hétköznapi emberek, a párbeszédek életszerűek, a zene kiváló. Az egészből árad valamiféle szeretet, ami miatt a végén úgy éreztem, ezt a filmet újra meg kell néznem.

2020.04.05 Dani

Én nemkifejezetten szeretem az ilyen zenés, vicceskedő, ugyanakkor "drámai" keverékeket, általában egy elég nagy katyvasz szokott kikerekedni, de a Hangosan dobogó szívek túl szórakoztató ahhoz, hogy ennyivel el lehessen intézni. Könnyed, ugyanakkor nem komolytalan, szerintem nagyon újranézős.

Atlanta
2016