Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

spidey   2020. 04. 08.

Nem rajongok a zenés filmekért, de ez kifejezetten tetszett. A zenéé a főszerep, ami mindent összekötő kapocsként van jelen, de az apa-lánya kapcsolatot is meghatóan ábrázolja. Kellemes filmélményt nyújtott.

Dani   2020. 04. 05.

Én nemkifejezetten szeretem az ilyen zenés, vicceskedő, ugyanakkor "drámai" keverékeket, általában egy elég nagy katyvasz szokott kikerekedni, de a Hangosan dobogó szívek túl szórakoztató ahhoz, hogy ennyivel el lehessen intézni. Könnyed, ugyanakkor nem komolytalan, szerintem nagyon újranézős.

Galuska   2020. 04. 03.

Nálam ez tipikusan az a film, amit egyszer megnézek és ennyi. Nem mondom, hogy felejtős lenne, csak épp a súlytalansága miatt nem igazán értettem, hogy a puszta szórakoztatáson kvül mi lehetett még a célja a készítőknek. Ez az ő titkuk marad mindenesetre.

dakod   2020. 04. 02.

Minden tekintetben egyszerű. Nincsenek benne bonyolult helyzetek, a karakterek egyszerű hétköznapi emberek, a párbeszédek életszerűek, a zene kiváló. Az egészből árad valamiféle szeretet, ami miatt a végén úgy éreztem, ezt a filmet újra meg kell néznem.

Toni Collette
Blythe Danner