Ősz New Yorkban

Ősz New Yorkban

Autumn in New York
Winona Ryder

Will (Richard Gere) élvezi az agglegényéletet. Imád főzni, imádja az éttermet, melynek tulajdonosa és legfőképpen, imádja a nőket. Javíthatatlan cinikus és alkalmatlan a hűségre. Ám egy este egy étteremben ismerős arcot pillant meg: egy fiatal lányban régi szerelmét véli felismerni. Nem véletlenül. Charlotte (Winona Ryder) anyja sok évvel ezelőtt a szerelme volt. E találkozással Will számára újra kezdődik a fiatalság. Még egyszer, utoljára igazán szerelmes lesz, de a sors úgy akarja, hogy szembenézzen vele: számára lejárt a szerelem ideje.

Rendező: Joan Chen
Író: Allison Burnett
Premier (HU): 2001.01.11.

2022.09.11 Klauka89

Hát nekem ez egy nem. Pedig a hormonjaim az egekben, de nekem túl nyálas volt. Pedig pöpec volt a színészi játék, Gere remekelt. Winona Rydert jó volt ilyen fiatalon látni, nekem a Stranger Things tette híressé. Szakácsi... Isten nyugosztalja! De akk... Több

2021.10.16 dandelion1983

Minden hibája ellenére nagyon szeretem ezt a filmet, olyan érzékenységgel van elkészítve, ami minden alkalommal teljesen maga alá gyűr. A történet, a szereposztás, a zene, minden a helyén van. Az egyik kedvenc romantikus filmem.

2016.01.07 [email protected]

Igényes romantikus filmek kedvelőinek kötelező a film. Tele van érzelemmel és lelkileg Hat az emberre. A színészek mentalitása nagyon illik az adott karakterbe.

2016.08.29 GaraiV

Tipikus, romantikus film, igazi szerelmi dráma, ami érzelmileg megfogó, magával ragadó. Szentimentális és érzelmes, a hangulata magával ragadó. Műfaj kedvelőinek tetszeni fog.

2015.10.17 dubzsu

Nagyon érdekesnek találom az alapötletet. A valódi életben azért ez ritkán fordul elő, mégis bele tudtam élni magam a történésekbe. Jó szereplőválogatás.