Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Ősz New Yorkban (2000)

Autumn in New York

GaraiV   2016. 08. 29.

Tipikus, romantikus film, igazi szerelmi dráma, ami érzelmileg megfogó, magával ragadó. Szentimentális és érzelmes, a hangulata magával ragadó. Műfaj kedvelőinek tetszeni fog.

bizsuzsi@citromail.hu   2016. 01. 07.

Igényes romantikus filmek kedvelőinek kötelező a film. Tele van érzelemmel és lelkileg Hat az emberre. A színészek mentalitása nagyon illik az adott karakterbe.

dubzsu   2015. 10. 17.

Nagyon érdekesnek találom az alapötletet. A valódi életben azért ez ritkán fordul elő, mégis bele tudtam élni magam a történésekbe. Jó szereplőválogatás.

Dotty90   2015. 01. 29.

Hát ez ilyen romantikus végig bőgős. Ha tetszett az Édes november ez tuti be fog jönni.

smallstar   2015. 05. 01.

Szép, kellemes, sírós, ha épp olyanod van, de semmiképp sem eredeti. Az eredeti a Love Story, ott is a nő halálos beteg, ott is meghal a nő. A megismerkedés, a korkülönbség, a kor más, de a szenvedés, vagy épp a haldoklás megélése nem igazán különbözik. Mindezek ellenére szerethető, nézhető.