Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Öt történet az elmezavarról (2013)

Call Me Crazy: A Five Film

Kiss László   2019. 09. 25.

Igen lattam es nagyon tetszett!

hsanya182   2015. 11. 10.

Életszerű és tanulságos dráma a reményről, minden problémából van kiút és el lehet jutni a megoldáshoz, nem szabad elrejteni a valóságot, ki kell mondani minen szót ami legbelül éget, szembe kell nézni a problémákkal. Inkább egy kellemes délutáni filmezéshez ajánlom :)

citizenfour99   2016. 03. 07.

Jól megírt történet, jó színészekkel eljátszva, persze közel sem reálisan vannak lefestve a különböző diagnózisok(vagy,mik). Egyszer megnézed, teljesen úgy fogod érezni, hogy megérte. Nekem összeségében tetszett anno.

kevelin   2019. 06. 02.

baránőm ajánlására néztem meg és hát elég fur sztorik vannak benne. durvának egyiket sem mondanám hiszen ezek a problémák inkább csak lelki sebeket tudnak okozni bár azokból elég nagyokat és ezek többségében maradandóbbak is mint egy egy testi sérülés. akit érdekel a pszichológia ezen része annak midnenképp kötelező

Melibaba   2015. 06. 17.

joo film ajanlani tudom.

kicilany   2015. 01. 21.

Napokig rágódsz rajta. Nem egy hollywoodi kasszasiker, hanem az élet maga.

viraag   2015. 01. 25.

Sosem értettem, hogy az ilyen filmek miért nem kapnak nagyobb visszhangot. Ez a kemény, őszinte film évek óta a legjobb, legőszintébb, amit láttam! Megesz belülről, és fel sem fogod! Mindenkinek ajánlom.

A filmben 3 Oscar díjas színésznő is szerepel, mégpedig Jennifer Hudson, Melissa Leo és Octavia Spencer .

(citizenfour99)