Páncélba zárt szellem

Kôkaku Kidôtai

2019.09.03 Interfectorem Sabnock

Biztosan bennem (is) van hiba,mert én abszolute nem értékelem semmire.Első anime filmem(film???),és hatalmas csalódás! Köszönöm,többet nem kérek.

2017.12.24 Deku

Hatalmas az, hogy ennyire nem találtam benne hibát. Lehet elfogultság de szerintem nagyon összetett és könnyen érthető a története eme animációs filmnek. Engem azonnal megtudott fogni, ajánlom mindenkinek.

2018.11.12 Norbert93

Na ez az igazi Ghost in the Shell! A mesterséges intelligencia érdekes és elmés boncolgatása, gyönyörű grafika, fergetes akciók és jobbnál jobb karakterek.

2017.01.21 TribeBubu

Hibátlan és kötelező anime. Elképesztő a látvány és ritka ötletes a történet. Azonban a 2.0-s verzió nekem csalódás volt. Ezek a 3D-s betétek szerintem szétcincálták a filmet. A 3D-vel készült animéket egyáltalán nem szeretem, de az még rosszabb, ha... Több

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Minden animek alapja. Hibátlan, tökéletes, precíz. Egyszerre bonyolult és egyszerű, laza és merev, könnyen emészthető és elgondolkodtató. Az anime fanok nyilván imádják, de aki csak ismerkedik a műfajjal, annak is mindenképpen ajánlott.

2015.10.02 hawaiipizza

Nem szeretem a cyberpunk-ot, az animékért se rajongok, de a francba, ez valami lenyűgöző!

2016.06.28 wooderman

Ez egyáltalán felnőtteknek készült anime, amiben szerintem bőven van fantázia, pörgés izgalom és igazán érdekes hogy vajon mi alapján csinálják ezeket a karaktereket, történeteket.

2016.04.06 Gergely Varju

A film hazai helyzetét, megítélését alapvetően lehúzza már a magyar címadás esetlensége is, hiszen a "shell" itt nem kagylóhéjra, páncélra utal, hanem az Unix világából is érkező kifejezésre, egyfajta "héjprogramra" (ami a felhasználói felületet is j... Több

2017.10.26 Baleszmode

Első animém,kétkedve kezdtem hozzá,de ZSENIÁLIS! Karakterek terén kiemelkedő,filozofálgatásai mélyen szántóak,látványra gyönyörű,és elég komoly témákat feszeget.Talán negatívum(ok) a tempóváltásai.Én nem tudtam felvenni a film változó tempóját,de ettől még 9/10.

2015.03.13 Luthero

Ez egy alap mű aki egy kicsit is szereti a cyberpunkot. Mai szemmel kicsit poros az animáció de így tökéletes. Imádommm.

2015.04.21 Vacuolum

Messze a legjobb sci-fi anime.