Pata tanya: Baromi buli

Pata tanya: Baromi buli

Barnyard

Egy farm gazdája hajlamos azt hinni, hogy ő az úr az állatok felett, de nagyon is téved. Ugyanis amint látótávolságon kívül kerül, az őrszemnek kiállított birka azonnal elkurjantja magát, hogy "Tiszta a levegő!", és az állatok két lábra ugranak, sétálnak,… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Hollandia
Premier (HU): 2006.10.19.

2019.07.28 Ms. Akárki

Bulizó bandázó farmállatok, tehenek... jó kis fantáziával rendelkező kalandos animációs mese, az biztos. A benne elrejtett popzenék feldolgozása tetszett mégis a legjobban. Izgalmas és látványos mese kicsiknek és nagyoknak.

2017.05.07 mamiéstöti2

Agyament egy mese lehetetlen emberi tulajdonságokkal rendelkező tehenekről, akik felforgatják a körülöttük lévő nyugodt kis világot, szórakoztatva ezzel kicsit és felnőttet-

2016.12.01 MKristijan

Számomra érthetetlen, hogy nem voltak képesek az alkotók utána nézni a teheneknek. Hogy lehet egy tehén fiú? A hím "tehén" az a bika és nincs tőgye. Nagyon elnéztek valamit. Amúgy nézhető a mese :)

2017.05.27 Sem Rorrey

Nagyon jó animációs film, izgalmas és humoros, nagyon szórakoztató. A figurák szépen vannak megrajzolva, s van egy-két igazán jól eltalált karakter, ilyen nekem például Otis is.