Csibefutam

indingo   2019. 03. 30.

Ahhoz is kell egy kis kattantság, hogy fogva tartott csirkékről készítsen valaki mesefilmet gyerekeknek. A kis gyurmaszerű lények nekem bejöttek és a történet is a műfajhoz képest jó volt.

Orosz István   2016. 05. 28.

Nekem 10 évvel ezelőtt gyerekként imádtam mostmár lehet nem tudnám megnézni de gyerek fejjel nagyon megállta a helyét! Végül is nagyrészt a tanyán lakó csirkék szabadságának eléréséről szól, ami elmeséli a kitartásukat a cél érdekében még egy církuszi kakassal is szövetkeznek.

dailyfilmsan   2018. 11. 12.

Bejött ez a gyurmamese. Jópofa a baromfi/csirke/szárnya utalások. Mindenhova beszúrták a készítők ahova nem szégyelték. Látszik hogy a készítők odatették magukat minden gyurmából készült kivéve az ég meg ami rajta van. Az egész csirkefarm egy kis gulágbeütést mutat ez is a csirkék kizsákmányolásást volt hivatott megerősíteni gondolom én. Nagyon mennek a szimbolikák. Tökre nézhető gyerekkel és felnőttel egyaránt.

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Még az elsők között volt ez amit moziban néztünk meg a családommal így lehet hogy egy kicsit elfogult vagyok de én imádom a mai napig. Amúgy is nagyon kedvelem az ilyesmi gyurmás rajzfilmeket. Vicces, pörgős a szabadulás utáni küzdelmük és persze happy end.

VvV   2018. 12. 27.

Jó kis falusi történet én tudtam azonosulni a mondanivalóval is. A karakterek is humorosak.

Mel Gibson a szövegét a többi szereplőtől külön, Amerikában rögzítették, míg a többiekét együtt, az angliai Aardman-ban.

(magyaristvan)

A Rotten Tomatoes oldalán 97%-os értékelést kapott 170 kritika alapján.

A Rotten Tomatoes oldalán 97%-os értékelést kapott 170 kritika alapján.