Snoopy és Charlie Brown - A Peanuts Film

Snoopy és Charlie Brown - A Peanuts Film

The Peanuts Movie

Charlie Brown nagy kalandra indul egy különleges tárgy miatt, melyet minden áron a magáénak szeretne tudni.
Az ikonikus képregény figurák, Snoppy, Charlie Brown és a többiek immáron a nagyvásznon is bemutatkoznak.

(hp)

Rendező: Steve Martino
Premier (HU): 2015.12.24. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.07.17 Timon

Jó példa a képregények számára

Garfieldról készült már legalább két élőszereplős alkotás, a Snoopyra pedig ráfért legalább egy rajzfilmes. Egy hasonlót megnéznék még Kázmér és Hubáról is, bár az sajnos nem annyira biztos... Lényegében ettől a feldolgozástól azt kapjuk, amit el is várunk tőle: hűen követi a képregényes elemeket, néhol csak úgy utalgat rá, de a fantázia, amit benne láthatunk, az páratlan és őszinte. Snoopy a kedvencem az egészből, nagyon aranyos, ahogy világháborús pilótát játszik. Kicsit érdekes, hogy felnőttek nem szerepelnek benne, és amikor képbe jönnének, csak zagyva géphangok helyettesítik... Na mindegy. 10/9

2017.05.05 mamiéstöti2

Jobb híján választottam ki ezt a filmet, mert a sorozatot sem szerettem, de nem volt olyan rossz. Voltak benne vicces jelenetek és nem is húzták túlságosan el.

2016.06.18 Thibo84

Minden korosztály számára ajánlott rajzfilm, ami hűen visszaadja a képregény hangulatát. Charlie Brown egyszerre kétbalkezes, vicces, ugyan akkor szerethető karakter, akit Snnopy húz ki a csávából minden alkalommal, vagy épp oldja meg a kínos helyzetet.

2017.08.30 Deku

Na ez a film nagyon aranyos és szuper lett, tipikus tévében nézős fajta amit jó többször is megtekinteni. Engem teljesen eltudott szórakoztatni ez pedig mindennél többet számít.

2018.07.28 dailyfilmsan

Nagyon édes lett ez a rajzfilm. Hozza a snoopy-s hangulatot amit gyerekként magunkban eltettünk emlékbe. Nekem nagyon tetszett maga a történet is. Ajánlani tudom mindenkinek de figyelem szülők a gyerkőcök jobban fogják élvezni egy kicsivel.

A film összbevétele 246 233 113 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 48 428 300 forintot termelt. A hazai mozik összesen 21 165 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az 1966-os Snoopy és a Halloween-ből vették át egy az egyben Snoopy repülős álom jelenetét.Szerző: mamiéstöti2

Ez az első egész estés Snoopy film, ami bekerült a mozikba(egyébként a 4.).Szerző: mamiéstöti2

A Blue Sky Studios 10. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2

Értékelés: 8.5/10
(2015. 12. 27.)
A motkány és a randiguru keveréke ő – Snoopy
Kisiskolás szerelem az ember leghűségesebb barátjának közvetítésével – hálás téma pláne a karácsony közeledtével. A Snoopy mérhetetlen sok szeretetet sugároz magából, így lesz igazi békebeli filmélmény. Több

(2015. 12. 23.)
Snoopy és Charlie Brown – A Peanuts film
Kedves, szórakoztató filmről van szó, ami sok nevetést és tanulságot tartogat a fiatalabb generáció számára. Több

Értékelés: 8.5/10
(2015. 12. 24.)
Snoopy és Charlie Brown
Charles M. Schulz rajzolt gyermekeit is utolérte a számítógépes animáció. De ők még ezt is túlélték, mi több, győztesként jöttek ki belőle! Több

(2015. 12. 24.)
Snoopy, ne gyere haza!
A kisebbek azért élvezni fogják, viszont Te, szegény szülő, nem. Előre sajnállak. Több

Értékelés: 7.5/10
(2016. 01. 07.)
A Snoopy kétségtelenül a gyerekeknek szólt elsősorban, viszont a felnőtteknek sem kell fogcsikorgatva végigülniük a játékidőt.