Freenet  2015. 12. 31. 13:50

Aki szereti a képregényt, annak kötelező :) Igazi nosztalgikus élményeket ébreszt, de azoknak is melegen ajánlom, akik korábban még nem találkoztak Snoopy-ék kalandjaival.

mamiéstöti2  2017. 05. 05. 14:21

Jobb híján választottam ki ezt a filmet, mert a sorozatot sem szerettem, de nem volt olyan rossz. Voltak benne vicces jelenetek és nem is húzták túlságosan el.

Deku  2017. 08. 30. 19:19

Na ez a film nagyon aranyos és szuper lett, tipikus tévében nézős fajta amit jó többször is megtekinteni. Engem teljesen eltudott szórakoztatni ez pedig mindennél többet számít.

Thibo84  2016. 06. 18. 07:44

Minden korosztály számára ajánlott rajzfilm, ami hűen visszaadja a képregény hangulatát. Charlie Brown egyszerre kétbalkezes, vicces, ugyan akkor szerethető karakter, akit Snnopy húz ki a csávából minden alkalommal, vagy épp oldja meg a kínos helyzetet.

mamiéstöti1  2016. 08. 06. 21:04

Nem volt rossz, voltak benne vicces jelenetek, de jócskán akad ennél szórakoztatóbb mese is számomra.

Hetediksor: Snoopy és Charlie Brown – A Peanuts film
Kedves, szórakoztató filmről van szó, ami sok nevetést és tanulságot tartogat a fiatalabb generáció számára.
VOX: Snoopy és Charlie Brown
Charles M. Schulz rajzolt gyermekeit is utolérte a számítógépes animáció. De ők még ezt is túlélték, mi több, győztesként jöttek ki belőle!
Movieaddicts: Snoopy, ne gyere haza!
A kisebbek azért élvezni fogják, viszont Te, szegény szülő, nem. Előre sajnállak.

Az 1966-os Snoopy és a Halloween-ből vették át egy az egyben Snoopy repülős álom jelenetét.

Ez az első egész estés Snoopy film, ami bekerült a mozikba(egyébként a 4.).

A Blue Sky Studios 10. forgalmazott filmje.