Kövess minket: Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Freenet  2015. 12. 31.

Aki szereti a képregényt, annak kötelező :) Igazi nosztalgikus élményeket ébreszt, de azoknak is melegen ajánlom, akik korábban még nem találkoztak Snoopy-ék kalandjaival.

mamiéstöti2  2017. 05. 05.

Jobb híján választottam ki ezt a filmet, mert a sorozatot sem szerettem, de nem volt olyan rossz. Voltak benne vicces jelenetek és nem is húzták túlságosan el.

Deku  2017. 08. 30.

Na ez a film nagyon aranyos és szuper lett, tipikus tévében nézős fajta amit jó többször is megtekinteni. Engem teljesen eltudott szórakoztatni ez pedig mindennél többet számít.

Thibo84  2016. 06. 18.

Minden korosztály számára ajánlott rajzfilm, ami hűen visszaadja a képregény hangulatát. Charlie Brown egyszerre kétbalkezes, vicces, ugyan akkor szerethető karakter, akit Snnopy húz ki a csávából minden alkalommal, vagy épp oldja meg a kínos helyzetet.

mamiéstöti1  2016. 08. 06.

Nem volt rossz, voltak benne vicces jelenetek, de jócskán akad ennél szórakoztatóbb mese is számomra.

Hetediksor: Snoopy és Charlie Brown – A Peanuts film
Kedves, szórakoztató filmről van szó, ami sok nevetést és tanulságot tartogat a fiatalabb generáció számára.
VOX: Snoopy és Charlie Brown
Charles M. Schulz rajzolt gyermekeit is utolérte a számítógépes animáció. De ők még ezt is túlélték, mi több, győztesként jöttek ki belőle!
Movieaddicts: Snoopy, ne gyere haza!
A kisebbek azért élvezni fogják, viszont Te, szegény szülő, nem. Előre sajnállak.

Az 1966-os Snoopy és a Halloween-ből vették át egy az egyben Snoopy repülős álom jelenetét.

Ez az első egész estés Snoopy film, ami bekerült a mozikba(egyébként a 4.).

A Blue Sky Studios 10. forgalmazott filmje.